SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
i jak te prohormony dobre są czy nie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
aventador co ma Ci napisac po 4 dniach stosowania PH ?? smak i zapach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przegibon - jak Ty to robisz ze trzymasz taka sama waga a np miesien, jak biceps rosnie? pompujesz go powietrzem czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
czary mary A powaznie: zalezy jeszcze ktory miesien Mysle ze tajemnica jest taka ze cokolwiek bym nie zrobil to idzie mi w łapy sa zarowno plusy i minusy.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
a ja czekam na twoj trening klatki i ciezary na nim, ciekaw jestem ile bedziesz targal przy tej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne, jak bys mial 170cm i z 70 kg to wstanie bym byl uwierzyc, a tak ciezko, ale zobaczymy jak idzie, wogole to powodzenia, no i forma kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
To pewnie przez nogi tez w sporym stopniu bo mam je bardzo chude Przyjdzie czas to je nadbuduje

_zwierzu_ pierwsze 2-3 treningi klatki beda lekkie i nie bede robil do załamania miesniowego bo sie boje zeby czegos nie uszkodzic Dajcie mi te pare tygodni to sie rozkrece

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-31 14:03:49

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Chyba najbardziej kosmiczna sylwetka na sfd.
40cm w łapie przy takiej wadze to jakiś błąd w matriksie hehe

Niektórzy tak wychodzą z niskim bf, nie każdemu pasuje taki wysuszony wygląd! Chodzi mi o twarz. Ja np. na każdej próbie redukcji od razu marnieję na twarzy na co mi wiele osób zwraca uwagę. Jeszcze jakbym ogolił łeb to wyglądałbym jak gość co ma raka

Twoje mięśnie aż się proszą o naładowanie! Też jestem ciekaw jak wyglądałeś przy wadze 100kg, noi na ryju też pewnie dużo lepiej ( bez obrazy za tego ryja )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dajesz relacje, katuj tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
kult 40cm w bajcepsie mialem przy 73.5 kg wagi i wzroscie 189cm wiec jak widzisz jest to realne

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium