SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 3984 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27522
j/w

Chociaz nawet przy smieciowym zarciu jest to b duzo. Liczmy ze normalnie je te 4k kcal (chociaz watpie jak smieci dorzuca zeby z dobrego zarcia tyle wyszlo). Zeby dostarczyc te 6, liczac powiedzmy same slodycze musialby zjesc okolo 12 czekolad/6 czekolad i 12 batonow co jest b duza iloscia.

Rob mase, bo popadasz w anoreksje i psychicznie rzeczywiscie ci odwala. Na 1 focie wygladasz dla mnie beznadziejnie, dla mnie nie ma to nic wspolnego z kulturystyka, chyba ze z mr oswiescimia. Tak ze masuj i nie rob potem z siebie anorektyka. Wiadomo ze jakbym rano obudzil sie mega chudy/mega gruby mocno wplyneloby to na moja psychike, ale ty robisz z ilgy widly i co najlepsze sam do tego doprowadzasz.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-10 11:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95433
zacznij jeśc czysto a nie w Mcdonalds.10tys kcal to troche przesadziłeś, chyba że 5 posilków to fastfood.Wiec się nie dziw że troche cię podlało.A po drugie to jest masa wiec ma prawo podlać.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 12228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 237190
chłopaki o to chodzi ze na tym etapie to ja jeszcze powienienem miec fałdke jak na sesji zdjeciowej czyli prawie zerową a taka jak mam teraz to by było dopuszczalne zebym miał ALE za 3-4 miesiace a skoro ja juz mam taka duza teraz to co bedzie dalej? Zrozumcie - ja chce dobrze Nacjol a widziales ta fotke rzucha co wstawilem ? Sam jestem w szoku jak szybko sie potrafil fat zmagazynowac

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-10 13:03:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19575
Gibon nikt ci tu nie mówi, żebyś nie jadł jak Ci się chce, tylko żebyś nie jadł syfu i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6475 Napisanych postów 39334 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 769769
jedz duzo rob mase ale na czystej szamie wywal caly smietnik i sprawa zalatwiona bedzie i sila i dobra sylwetka.

nazarles sie jak swinia wszystkiego co do ryja wpadlo to sie nie dziw ze podlalo lekko fatem a woda przede wszystkim. czego sie spodziewales wpier....c 10-15 tys kal ze smietnika?

wez sie w garsc zacznij jesc jak i trenowac jak sportowiec! zredukowac sie umiales a masowac na zdrowym zarciu nie umiesz?
chyba nie masz tak mocnej psychiki do miski o jakiej wspominales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 12228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 237190
Krotko i na temat; dzisiaj cwiczyłem barki

1. Wyciskanie sztangielek na barki siedząc:

6kg x 20
10kg x 15
15kg x 15
20kg x 15
35kg x 10

na dobitke jedna seria hantlami 30kg

Uwagi: Podana waga jednej hantelki, hantle w rzeczywistosci waża troche wiecej bo producent nie uwzględnił wagi gryfu więc sztangielki w ostatniej serii wazyły ok 2 x 37,5kg. Plan minimum wykonany ale zawsze moglo byc lepiej i generalnie nie jestem jakos mega zadowolony.

2. Unoszenie ramion w przód ze sztangą(Front Barbell Raises):

20kg x 12
40kg x 12
55kg x 12

3. Unoszenie sztangielek bokiem w górę:

10kg x 15
12,5kg x 12
15kg x 12

Brzuch:

1: SKłony w lezeniu na ławce głową w dół

1 seria 50 powtorzen

10 sekund przerwy i...

2. Unoszenie nóg w podporze

1 seria 30-40 powtorzeń

W polowie treningu, zaraz po wyciskaniu sztangielkami zrobilem jeszcze jedna serie wyciskania sztangi zza karku na 50kg. Tak dla rozeznania bo za pare treningow raczej przymusowa przesiadka na sztange

Inne uwagi: Ból ścięgien przy przyczepie miesnia dwugłowego ramienia podczas treningu

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-10 18:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2133 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54008
jak dla mnie to na zdjeciach jest git normalny brzuch a nie jakis anorektyk moze nidlugo bedziesz zebra wycinalnie jest zle na tyle jedzenia wcale az takiego bebzuna nie widac naprawde zachowujesz sie jak anorektyczka albo jestes chlop albo baba wiadomo zebys sie nie zalal jak swinia ale to co jest normalnie wczesniej bylo jak statysta z oswiecimia wiec dobrze idzie tylko bez przesady z jedzeniem gowna bo narwade polecisz za ostro ale teraz jest git i bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 16367 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 168352
Wrzuciłbyś jakiś film treningu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1133
Przegibon wrzuc fote jak stoisz luzem przodem, bez rzadnej napinki bo wydaję mi sie że dość estetycznie wyglada Twoja sylwetka. Na pierwszych zdjeciach chyba dziwnie to wyszło dlatego że się mocno spiąłeś ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16204
przegibon mało kto potrafi zejsc tak nisko z bf, krytykują Cie za niski bf i za małą masę pewnie kolesie mający ze 30% tłuszczu, dieta Ci siadła bo organizm masz osłabiony restrykcyjną dietą i rzucasz się na jedzienie - jak to ogarniesz bedzie dobrze - zreszta cudów po ph nie oczekuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

FuckBaton