SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Slabe byly ze szkoda gadac nawet bo to byla masa zrobiona na szybko. W klatce jeszcze wtedy zarastaly te pozrywane włokna. Bic tez sie naprawil ale juz ma jedna glowe zamiast dwoch bo to druga to bardziej do pierwszej zaczepiona niz do scięgna ale ujdzie A ogolnie wtedy poprostu zaczalem cwiczyc po przerwie i wyjsciu ze szpitala i jakos tak po 5 miesiacach waga sie bujnela na troszke ponad 100. Jedyne co bylo dobre wowczas to obwody ramion a reszta kaszanka. To czy klasyk czy cos wiecej to zalezy od wielu czynnikow. Jak zdrowie dopisze a checi beda mialy poparcie w finansach to moze zbuduje sie na cos wiecej niz klasyk Oczywiscie to potrwa. Jednak wiadomo ze roznie moze byc. Juz nie raz mi zycie plany krzyzowało wiec nie ma sie co nakrecac na konkretne cele



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-22 00:38:07

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
A co do masy i obwodow to jak obecnie? Duzo na plus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Wszystko idzie ładnie jak po sznurku narazie

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Sorry za offtop ale Nacjol, Ty jesteś taki typowy Nacjol ? mógłbyś mi napisać co to za ideologia którą wyznajesz, dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie moglbym, to nie miejsce na takie dyskusje. Nie jestem nazista jednak jesli o to ci chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Na priv oczywiście, zapomniałem dodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Dzisiaj cwiczone byly barki z plecami. Trening zrobiony bardzo lekko i na malych ciezarach. 3 serie wyciskania na barki; ciezar w ostatniej 30kg na ręke x 15(z zapasem na 5 lub moze nawet z 8), pozniej jedno cwiczenie na przod barkow(to co zawsze a ciezar 40) i pare cwiczen na plecy(wyciąg górny i dolny do 90) Cos tam jeszcze lekko było na bica i to tyle. Czasem trzeba zrobic krok w tyl zeby pozniej zrobic dwa do przodu Ogolnie ten tydzien bedzie lajtowy. Pod koniec tygodnia wypadaja mini zawody w wl. Na 90% sie wybieram ale biorac pod uwage to ze miesnie nie sa jeszcze gotowe do dzwigania cięzarów ide raczej dla fun'u Nie mam zamiaru z nikim rywalizowac i szarpac sie ze sztanga Ide sobie lajtowo cos wycisnac i sie pobawic, spotkac ze znajomymi itp. Wiadomo ze nei wypadaloy isc jako widz wiec zrobie z jedno, dwa podejscia ale tak zeby sie zbytnio nie napocic bo to jeszcze nie czas. Wystarczy mi jak zalicze 80-90% maxa Generalnie szykuje sie na maj-czerwiec i tam dam po garach





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-22 19:48:42

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Nastapiła mała zmiana planow zawody narazie odpuscilem. Dzisiaj na "spontanie" postanowilem zrobic barki pomimo tego ze byly robione w srode. Poszlo bardzo ładnie


Trening wygladał tak:

1. Wyciskanie sztangielek na barki siedząc:

5kg x 20 na ręke
10kg x 15 na ręke
15kg x 15 na ręke
20kg x 15 na ręke
35kg x 13 na ręke(rekord)

na dobitke byla seria 25kg robiona prawie bez opierania sie o ławke

Uwagi: Podana waga jednej hantelki, hantle w rzeczywistosci waża troche wiecej bo producent nie uwzględnił wagi gryfu więc sztangielki w ostatniej serii wazyły ok 2 x 37,5kg.


Biorac pod uwage to ze w srode tez cwiczylem barki i szly te same cwiczenia to jedyny mozliwy komentarz powinien brzmiec: sila jak chui



2. Unoszenie ramion w przód ze sztangą(Front Barbell Raises):

20kg x 12
40kg x 12
60kg x 12 (rekord)


3. Unoszenie sztangielek bokiem w górę:

10kg x 20
10kg x 20
10kg x 20


Trening skonczylem godzine temu; nastepnie zjadlem 100g brazowego ryzu, jogurt jogobella, bagietke z tesco(250g) obficie posmarowana masłem i dzemem i 400g piersi z kurczaka

Wiem ze zjadlem za duzo ale musze sobie jakos zrekompensowac to ze jutro nie wystartuje



ps

brzuch mi zaraz pęknie

yebac diete

ave



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-24 23:09:04

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
wrzuc fotki nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Pokaz gibcio jak tam rosniesz

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium