SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Mysle ze jestes twardy. Nie wiem czy nie najtwardszy

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
To sie okaze bo niedlugo odpalam ;P Tydzien przerwy i wiooooo

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-03-17 13:36:19

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
A tak ogolnie to nie wiem czemu tak na mnie najezdzacie. Ja poprostu robie to co aktualnie sprawia mi przyjemnosc czyli ide na silownie i cwicze balansujac na granicy pourywania miesni i sciegien co jest glupie ale sprawia mi przyjemnosc a w zyciu wlasnie o to chodzi zeby robic to co sie lubi


Na chwile obecna zachowujecie sie tak jakbym ja był piratem drogowym i pisał o swoich osiagnieciach na forum policyjnym a Wy; czyli panowie policjanci krytukujecie i straszycie konsekwencjami Ja opisuje tutaj swoje poczynania bo liczylem ze na forum sportowym znajde kogos kto zrozumie moje pasje. Jednak gdy czytam ten lament to mam wrazenie ze co druga krytukujaca osoba to ktos kto z silownia nie mial nigdy do czynienia i udaje pakera w internecie Ten sport trzeba kochac a nie wyorazam sobie zeby ktos kto to kocha pisal w ten sposob Ja jak ide na silke to mam ochote w.y.p.i.e.r.d.olic najwiecej kg, dopompowac kazdy miesien tak zeby bolal, bardzo bolal... Wlewam całą agresje w sztange i wyobrazam sobie siebie wyciskajacego najwieksze ciezary i jestem gotow to osiagnac za kazda cene(tak jak inne rzeczy w pozostalych zainteresowaniach bo silka to nie wszystko) Lubie napyerdolic sie androgenami i miec w sobie taka agresje ze mam ochote porozrywac te wszystkie sztangi i rzucac hantlami jak idiota Kreci mnie to tak samo jak kreci mnie ryk silnika w sportowej furze. Gdy go slysze przechodza mi ciarki na plecach i zabiłbym za 911 albo chocby fajnie zrobionego 350Z. Niestety auto to narazie tylko marzenie wiec poki co realizuje sie na siłowni na nie jako streetracer Jesli czytaliscie jedna z ksiazek Arnolda to tam bylo takie fajne zdanie. Arni pisal ze gdyby mu ktos powiedzial ze od tego urosnie to by to zjadl - jak ktos napisze to zdanie to dam soga


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-03-17 14:11:55

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Chcialbym tez zauwazyc ze nie robie nic zlego ciagnac ph 10tyg. Ba! robie nawet tak jak trzeba to zrobic bo nie wszystkie ph ktore biore sa metylowane! Tylko s-drol wymaga uwagi i nie planuje go leciec dluzej niz 4tyg a reszta to lajtowe srodki typu m-lmg ktore na amerykanskich forach ZALECA sie brac 10 tyg


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-03-17 14:14:21

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Gibon, nagonka sie zrobila na ciebie bo imo za bardzo sie przejmujesz wieloma rzeczami, z jednej strony masz manie wielkosci jakby (mega zadowolenie z niskiego bf, sila, niezniszczalnosc watroby, itd.) z drugiej manie malosci jakby (rezygnacja z masy na rzecz sily, bo kijowo idzie, bedziesz sie cial bo falda na brzuchu zwiekszyla sie o 5mm, itd.). Poza tym wymadrzasz sie jakby, tak ze nie dziw sie ze kazdy sie wkvrwia, bo nikt nie lubi cwaniakow. Poza tym swiadczy to raczej o twojej niedojrzalosci emocjonalnej to o czym napisalem.

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
No bo prawda jest taka ze ja sam nie wiem czy mam cwiczc wyciskanie czy kulturystyke i nigdy nie moglem sie zdecydowac dlatego postanowilem na masie sobie troche podzwigac a na redukcjach przykladac sie do treningu, diet i robic wszystko kulturystycznie


A odnosnie tego drugiego to pracuje nad tym i przyznaje ze tak jest ale to jakos nieswiadomie mi chyba wychodzi i nie zawsze chce tak zabrzmiec

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-03-17 14:37:15

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Dobra gibek teraz w rekompensatę daj foty bo jestem strasznie ciekawy jak u Ciebie poszło te 6tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Jak dla mnie to niech se kazdy robi co chce ale koli mnie w oczy jak widze przesadny narcyzm wobec swojego ja i sadze ze od kilkudziesciu stron to jest powodem najezdzania nie poczynania na silowni czy wizualnosc wiekszosc z nas nie jest zaj**istych ale jakos kazdy potrafi odniesc sie do siebie z dystansem u gibona niestety zauwazem pewien syndrom jakby byl w mlodosci nielubiany i niekochany czy to nazwac cwaniakowaniem nie wiem ale nie wyglada mi na czlowieka ktory potrafilby spojrzec na siebie i powiedziec tak macie racje technicznie zle wyciskalem ale staram sie cwiczyc duzymi ciezarami aczkolwiek podziwiam go za dystans do wszystkich bo na jego miejscu juz bym sie wk***il i strzelil focha no ale licze jak poprzednik na fotki mam nadzieje ze elegancko weszlo po tych ph bo ja osobiscie wale propa i musze przyznac miernie oczekiwalem wiecej.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
gibon jestes hardcorem, a masz certyfikaty ?

ANIMAL POWAH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Dzakas wyluzuj jak możesz oceniać człowieka jaki jest po wypisach na forum?

Gibon hardkorowe podejście! Podoba mi się
Ale z drugiej strony to robisz się taki troll internetowy



Zmieniony przez - madagascar w dniu 2012-03-17 19:11:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium