SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Dalem ci to na co czekales wiec teraz mozesz sobie sklepac

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
W sumie bylo nie usuwac bo nic do ukrycia nie mam - pisalem juz ze mam zestawy fotek na rozne okazje dla roznych ludzi wiec nie wrzuce laskom zdjec z formy lol ale uzytkownikowi bekam gratulujemy orientacji ja bym nie dal rady przegladnac tylu facetow


ps bekam tylko nie bekaj juz wiecej w naszym towarzystwie bo jeszcze na bialo wszystko zafarbujesz

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-12 02:00:05

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
ja jestem dracula ;> wiec jak juz to na czerwono ;> (dracula hetero!) a wyszukać było łatwo, bo masz wpisane miasto, wzrost, wiek (od razu wyskoczył twój profil ;>)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
powiedz mi, czy na redukcji oprocz tego t3/t4 leciał jakiś clen albo efedryna? czy tylko ten hormon tarczycy (solo) pod sam koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
No wlasnie wiek musze zmienic bo wyszukiwarka mi sugeruje jakies eksponaty muzealne 20 to jest maxx ale niewiem co chciales osiagnac tym sarakstycznym podpisem przeciez otwarcie przyznalem z 10 stron wczesniej ze tam jestem. Zerknij sobie na date rejestracji - to jest konto z wieloletnia tradycja


EDIT: Z tych ciezszych srodkow lecialo samo T4 przeplatane epizodami z T3 ale efedryne tez bralem bo bez niej pod koniec bylo mi ciezko robic aero 2x dziennie po 60min. Jakbym dzisiaj z perpektywy czasu mial wskazac bledy to oczywistym bledem bylo robienie tego na sucho ale wtedy bylem zmeczony silka, towarem i noszonymi na sobie kilogramami oraz innymi sprawami(bardziej zyciowymi niz siłownia) wiec nie myslalem trzezwo

a finalnie i tak doszedlem tam gdzie mialem dojsc

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-12 02:33:36

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Usunałem, bo w moim mniemaniu naruszyło to w pewien sposób Twoja prywatność.
Szkoda, że wczesniej nie natknałem sie na Twoją sygnature miałbym połowe prezentu na walentynki z glowy a tak juz jest za późno.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Nie no spoko chodzilo mi o to ze bekam wyskoczyl z tym tak jakby odkryl ameryke a ameryka odkryta dawno i na wierzchu jest

A druga połowa jaka ?


tak wogole to w kime trzeba isc, takze peace love and twaróg Do jutra



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-12 03:06:49

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Przegibon, nie wiesz, że sen jest krewnym smierci?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium