SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bedzie git, organizm naprawde odpocznie, mysle ze taki bf jak masz daje organizmowi po dupie, mimo ze tego moze nie czujesz, bo sie pewnie przyzwyczailes. Jak ja schodze do ok5% to nie czuje sie zdrowo, tak 8-12 jest ok. Sprobuj, zawsze mozesz zrzucic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
cos jakis bład edycji mi wyskakuje i nie dokonczylem zdania

pare dni temu jeszcze jak dawalem te fotki na stronach 10 i 11 to jeszcze wtedy dobrze wygladalem ale dzisiaj rano juz jak wstalem to sie wszyscy pytali czy mnie jakies pszczoły nie pokąsały takze nie jest dobrze bo wyglada na to ze pociągnalem nie to co trzeba.


mam nadzieje ze te pszczoły zapadna w sen zimowy czy cos i nie beda mnie wiecej upjerdalac bo sie wk***ie i zaczne z powrotem redukcje



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-02 18:15:12

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
Wiele osób pytało gibona żeby dal foty jak waży ponad 100kg, ale tamta sylwetka to była porażka bez urazy:) bardzo zalana i bez kształtów(no z tego co tam widzialemna fotach)

teraz przy niskim bf jest naprawde dobrze.Napisz gibon na jakiej diecie leciałęś w połączeniu z t4?
używałeś też t3?

bo mam takie pytanie jechałem na masie przez chwile 50mcg T3 i czułem że moje ciało to piec koksowniczy-lało sie ze mnie nieziemsko,koszulki zmieniane 2 razy dziennie:)

a teraz redukcja i leci aktualnie 75mcg t3(tego samego,to samo opakowanie) i kurde nie czuję mocy, nie ma takiej potliwości i termogenezy...nie wiem co jest, może dlatego że nie ma za dużo wegli?


nie mieści mi się to w głowie, masz jakąś rade przeGibon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Z potliwoscia mialem kiedys ogromne problemy i bylo to wlasnie w tych czasach jak wazylem w okolicach 100kg. Byłem zlany potem nawet od siedzenia przy komputerze. Po tej redukcji wszystko dosc diametralnie sie zmienilo tzn w pewnym momencie przestalem sie pocic wogóle. Paradoksalnie tez na T3/T4 nie mam takiej potliwosci jaka bez hormonow tarczycy mialem gdy wazylem wiecej wiec nie nalezy sie chyba tym tak bardzo sugerowac. W galerii opisywałem diete w swoim topicu. Redukcja byla kilkuetapowa

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przegibon piszesz tak jakby Twoim celem bylo zakwalifikowanie sie do ekranizacji ,, Zydzi z Treblinki,, NIe chcesz robic sie coraz wiekszy i budowac suchej masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 276 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3108
nie widze celu zadnego w takiej sylwetce ale kazdemu podoba sie co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
Ja też już się zgubiłem. Co Ty chcesz osiągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Gregor no wlasnie chce ale suchą mase a nie wode i tluszcz


Wrociłem wlasnie z Tesco. Poogladałem sobie rozne smaczne jedzenie a kupiłem jedynie dwie kostki twarogu i papryke chciałem kupic jakies chipsy i maslo orzechowe no i czekolade ale sobie mysle "k.u.r.v.a znowu cheat meale? limit wyczerpany"





rece mi zamarzly ni umiem pisac w nowym saczu 23 stopnie na minusie

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-02 23:15:50

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 276 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3108
cykle bez testo ch,uj nie cykle na moje wrzucilbym tu dobrego propa testovis,testolic,unigen 100mg e2d i bylo by si

Zmieniony przez - Fundacja1 w dniu 2012-02-02 23:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
sie wrzuci ale dopiero jak zakoncze ta relacje a cykle bez testa sa najlepsze wlasnie tylko trzeba wiedziec co i z czym ale na masie(to znaczy w dalszym jej etapie bo na masie to juz jestem od 10dni) oczywiscie testosteron obowiazkowo bede tlukl - sie wie





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-02 23:20:19

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka na test/trenie/npp/winie

Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

WHEY premium