SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - Prohormony od X-pomp - PODSUMOWANIE; strona 84

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dosc off topu, jest test przegibona a tutaj sie przewijaja klotnie, posmiewiska, jeszcze do tego Wodyn ktory nawet nie uczestniczy osobowo w temacie, ide spac, ktos tu rano posprzata pewnie, pzodro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Co do tych 15-sto letnich testerów planów Wodyna to macie na myśli np.Daniela Grabowskiego i Kamila Jarote tak?sory ale to że pewnych tricków treningowych nie rozumiecie bo macie za małą wiedze to nie znaczy że są one bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
kondek - nie ma sensu dyskutować, szkoda zdrowia.

Poza tym to test Gibona, więc skupmy się na temacie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
heniuk dłoniołamacze WODYNA są zaje*iste.
Męczyłem się kupe czasu z bólem nadgarstków przy wyciskaniu leżąc. Był moment , że nie mogłem tego ćwiczenia robić z ciężarem przekraczającym 75 kg ...
Do czasu aż zobaczyłem ten filmik , już na pierwszym treningu zrobiłem kilka serii tego ćwiczenia przed wyciskaniem , oraz robiłem je po każdej jednej serii. I ból przeszedł całkowicie już na pierwszym treningu !
Do dzisiaj je stosuje jak coś tylko zaczyna mnie pobolewać w nadgarstku czy to przy WL czy to przy push press.
Od WODYNA to wy się odpier*olcie , koleś składa ludziom kręgosłupy , barki czy kolana. Ale nie , zebrała się banda znawców , co wiedzą wszystko najlepiej , za pewnie macie więcej sukcesów od niego - spoko.

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zluzujcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
jeden filmik a tyle nienawiscito sie zgodze ze to temat Gibona i nie mozna mu smiecic bo relacja ciekawa ale te cwiczenia zostawie bez komentarza,jak na niego cos takiego dziala sam przeciez wie co najlepsze dla niego poczekajmy jak te cwiczenia doprowadza go do formy,wtedy uchyle czola ze jednak wie co robi a nie tylko gadki ktore wywoluja zamieszanie.dla Sponsora tez z jednej strony dobrze ze jest takie zamieszanie bo wiecej ludzi wchodzi i pewnie klijentow bedzie mial wiec nie straci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przegibon - wklej jakies foty, napewno poszlo Ci fajnie.Uj z technika i ciezarem, rezultat sie liczy, wklej cos byku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Wstalem dopiero i tak sobie czytam i pozwole sobie zacytowac kult'a

Jak widze goscia co cisnie 100kg x 10 na plaskiej przy np 75kg wagi to jest prawdziwa sila.


no a tak sie sklada ze ja waze mniej niz 75kg i wyciskam na klate wiecej niz 10 razy 100kg. Raczej jest to blizej 15x przy wadze 70kg no to w koncu jestem silny czy nie ?


a co do zdjec to pisalem juz tez przeciez




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-03-03 12:35:37

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne ze jest sila , ale barki nie , nie pier... poka cyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Pozatym mysle ze wprowadziles ludzi w blad nazywajac cwiczenie unoszenie sztangli na przod barkow do gory, jak to jest czyse cwiczenie do brody na kaptur i akton barku przedni, choc ciezar duzy to nawet do brody nie dotyka, ledwo linia barkow, teraz rozumiem dlaczego tyle kg na tak nazwane cwieczenie.

Dokladnie j/Kult. Te 60kg to w 80% podciaganie do brody/kaptury niz unoszenie przed siebie na prostych/lekko ugietych rekach w lokciach. Te ciezary nie byly brane nawet zle technicznie, w ogole te 60kg to nie to cwiczenie o ktorym pisales. Tak, ze wszystko jasne. Ale sila ok jak na taka wage.

Nie hejtuje, ale niektorzy to jednak niezli bajkopisarze sa. I to najbardziej wkvrwia.

No i daj te foty jakies, bo ta relacja to 90% spamu, z twojej strony rowniez. Piszesz o treningu i niewiele dodatkowo na temat.

Zmieniony przez - Hawaj85 w dniu 2012-03-03 13:22:00

Nacjol

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

cykl - tesc prolo + meta

Wiecej