SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA - KONIU, PODSUMOWANIE STRONA 94.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
rano rzadko, głównie przed samym jedzeniem, lub po posiłku jednym, lub dwóch.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
koniu a jakiego zdania jestes na temat aero na czczo?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co pisze Biniu w temacie jem/nie jem przy tym sposobie odżywiania to nie ma znaczenia. Chociaż ja i tak raczej będę biegał późnym wieczorem, bo po zwyczajnie rano nie mam ochoty na to, a może bardziej od tego, nie chce mi się wstawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Koniu jesz tluszcze po treningu? bo z tego co widze to tak. moglbys napisac jakie jest Twoje zdanie co do spozywania tluszczy w posilku potrniengowym? wiele osob uwaza ze sie nie powinno tego robic

od poczatku sledze test pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
To trzeba przyznać, że to dosyć wygodny sposób, nie wymagający jakiegos głębszego planowania, podoba mi się, pomyślę nad nim u siebie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Nie - dla tłuszczy po treningu bierze się stąd, że tłuszcz opóźnia przyswajanie białka po treningu. Po co białko po treningu to wiadomo. Ale jeżeli kilka/naście minut po treningu wypijesz WPC(+carbo), lub weźmiesz EAA/BCAA, to w nastepnym posiłku nie musisz się martwić obecnością tłuszczy. Zresztą, czy tłuszcze jakoś istotnie opóźniają wchłanianie białka, by było to problemem po treningu, czy przed... Nie sądzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie jaki bf miales mniej wiecej na 1 stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Koniu kiedy finisz planujesz i podsumowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Koniu już pisał, że podsumowanie 18 kwietnia czyli w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Aha ok dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Rywalizacja zinko podsumowanie str 64!

Następny temat

Formularz kontaktowy na stronie olimp-suplements

WHEY premium