SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA - KONIU, PODSUMOWANIE STRONA 94.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Koniu jest szansa że zobaczymy jakiś filmik z twojego treningu na siłowni, czy tylko po lesie będziesz biegał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
na wsi nie znają kamer


mówił, że nakręci coś jak będzie mniej ludzi, chcąc nie chcąc z kamerą/fonem latać przy siłce pełnej ludzi to trochę krzywo. Nie ciśnijcie go AŻ tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
a poza tym wybija trochę z rytmu treningowego, no chyba że Koniu jest ponad to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
krzywo
i groteskowo jak jest się chudym jak patyk, lub grubym jak świnia.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848




Dziś znów do późna w laboratorium, wyszedłem po 17, w domu byłem koło 18 i cały dzień z głowy.

BTW
byłem ostatnio w kinie na :





i chciałbym się podzielić opinią.
W dniu kiedy się wybierałem nota na filmwebie 7,5+, więc pomyślałem, że może być to całkiem fajna bajka. Niestety trochę się rozczarowałem – film nudzi, fabuła bądź co bądź dla dzieci, po zapowiedziach spodziewałem się czegoś „dla dorosłych”, moja ocena 6.





Na drugie śniadanie dojadłem kotlety, których nie zjadła wczoraj moja dziewczyna, potem w lab białko i orzechy. Kolejne posiłki na wypasie – karkóweczka. Mam końcówkę mięsa w zamrażarce i ostał mi się jeszcze ostatni ~450g kawałek.
Kolacja podobnie jak na śniadanie – jajka.

Śniadanie: Jajka gotowane na miękko 5 sztuk, oliwa z oliwek 30ml, 3kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY.
II Śniadanie: Kotlety z mielonej łopatki z marchewką, 3kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY.
Obiad: 1,5 porcji WHEY PROTEIN COMPLEX, orzechy laskowe 100g.
II Obiad:Karkówka pieczona 200g, kapusta kiszona, 2kaps GOLD OMEGA-3
Kolacja: Karkówka pieczona 200g, kapusta kiszona.
II Kolacja: Jajecznica z 5 jaj , oliwa z oliwek 30ml.








-




Nie zdążyłbym już dziś na siłkę, więc zrobiłem aeroby ok60 minut, spokojnym tempem.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-03-16 00:17:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848




Rano seminaria, po południu laboratorium, pod wieczór trening, na szczęście mam już weekend .

Dziś pierwszy odcinek z serii „Zrób to sam – olej rzepakowy”

1.Uprzednio zmielone i wytrząśnięte z n-heksanem ziarna odsączamy na lejku.









2.Nasz olej podczas wytrząsania „przeszedł” z ziaren do heksanu, po przesączeniu musimy więc rozdzielić obie ciecze poprzez destylację.




3.Heksan paruje w niskiej temperaturze, więc destylacja przebiega sprawnie, gdy ostatnia kropla heksanu spadnie nam do kolbki(ta na dole), z łaźni wodnej wyjmujemy nasz olej. Z 5g ziaren uzyskujemy ok 2g oleju.









Chciałem dziś spróbować Jem/Nie jem. Wyszło z tego bardziej "Nie jem" - po całodniowym poście, zamiast być wygłodniałym i wciągać ile wlezie, jestem pełen po jednym posiłku i więcej mimo prób nie dam rady zjeść. Dopchałem białkiem z oliwą.

II Obiad:Ryż basmati 100g, łopatka pieczona 200g, warzywa, sos pomidorowy, 3kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY.
Kolacja: 2porcje WHEY PROTEIN COMPLEX , 50ml oliwy, 3kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY.
II Kolacja: 2porcje WHEY PROTEIN COMPLEX , 50ml oliwy, 2kaps GOLD OMEGA-3.












-




Martwy ciąg 110kg x10, 120kg x10, 130kgx10, 140kg x10
Podciąganie na drążku 8, 8, 6 , 7
Pompki na poręczach 8, 8, 8, 8
Wyciskanie na Smithcie 3sztabki x10, 4sztabki x10, 4sztabki x10, 4sztabkii x10
Uginanie ramion ze sztangielkami 18kg x10, 18kg x10
Brzuch unoszenie nóg na poręczach, spięcia na maszynie x3
Aeroby 45 minut roweru.

Siłownia cała zatłoczona, co mocno utrudniało trening.
Siady, drążek na plus, reszta jak na ostatnim treningu.
Będę trenował z koleżanką prawdopodobnie, więc może pojawi się więcej filmów niedługo.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-03-16 23:24:38

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Chciałem dziś spróbować Jem/Nie jem. Wyszło z tego bardziej "Nie jem" - po całodniowym poście, zamiast być wygłodniałym i wciągać ile wlezie, jestem pełen po jednym posiłku i więcej mimo prób nie dam rady zjeść.

no zobacz jaki zysk kaloryczny do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
no tak.
dziś już szamam normalnie, ale będę dalej myślał nad J/NJ.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przekonasz sie
jak wiekszosc ktorzy zaskoczyli idee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 131
malymi krokami do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Rywalizacja zinko podsumowanie str 64!

Następny temat

Formularz kontaktowy na stronie olimp-suplements

WHEY premium