SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA - KONIU, PODSUMOWANIE STRONA 94.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
mozesz sprobowac negatywy robic, szerokjie wioslowanie tez jako asysta bedzie dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
styx1

o zes temat rzeke poruszyl
nie wiem czy nie wart osobnego watka aby Koniowi nie wchodzic w parade ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
no bo chwalił się że to "jego ćwiczenie" i jak widać po dzienniku musi być tak faktycznie, pomyślałem że co z wiedzy coś mu tutaj skubnę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
moze sie podzieli ...
ale ktory Mistrz zdradza swoje wszystkie sekrety ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
opisze Ci to w Twoim temacie w odchudzaniu,
tylko znajdę chwilę czasu.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Koniu, prowadzisz aktualnie jakies testy z 2 czesci redukcji?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Koniu wspominal ze bedzie czesc druga - oby nie reanimacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1522
bardzo dobra przemiana ale to jest wlasnie caly Voniu , ze sKrajnosci w sKrajnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
zleciales z wagi , moje uwagi tutaj suple nie miały praktycznie znaczenia w tej redukcji bialko/aminy ja lepiej sie wyciałem krecac aero przez 2 miesiace bez diety . PS. mod z takim wygladen myslalem ze wygladasz lepiej , bo czepiasz sie wiekszosci forumowiczow ktorzy wygladaja lepiej niz ty ale szacunek za to ze ci sie chcialo . Wiem ze mnie zjedziecie ale ja wyrazam swoje zdanie pzdr

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
?
W galerii z minimum rok nie pisalem, wole podziwiac dziewczyny, niz polnagich facetow.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Rywalizacja zinko podsumowanie str 64!

Następny temat

Formularz kontaktowy na stronie olimp-suplements

WHEY premium