SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA - KONIU, PODSUMOWANIE STRONA 94.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
bardzo dobra przemiana , test bardzo dobrze prowadzony , oby tak dalej powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dzięki,
poczekajcie na normalne foty, a nie po ubraniach oceniacie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Sproboje wzorowac sie na tobie odnosnie spozywania wegli, zobaczymy jak to wyjdzie :)

Kcal uzupelniasz tluszczami?

Czekam z niecierpliwoscia na koncowe podsumowanie
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Tak, tak jak jest w wypiskach.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858




W nocy czekałem na walkę Adamka, ale chyba zasnąłem przed samą walką, bo poprzednią jeszcze pamiętam.
Pobudka dość wcześnie, z nudów popisałem na forum, co ostatnimi czasy nie za często mi się zdarza, potem trening, zakupy, gotowanie, trening i dzień zleciał.





Jako, że mamy dużo nauki, jak to zwykle w takich sytuacjach bywa zaczęliśmy cudować w kuchni – najpierw papryki faszerowane indykiem i ryżem w sosie czosnkowo-pomidorowym z mozzarellą. Na drugi rzut poszła pasta makrelo-jajeczno-twarogowa, nie polecam.

TRENING(30G BCAA XPLODE)
Obiad:Faszerowana papryka, oliwa z oliwek 50ml, 4kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY, 1 kaps CHELA-CALCIUM D3.
TRENING(30G BCAA XPLODE)
Obiad II: Pasta z makreli, pieczywo pełnoziarniste 50g, oliwa z oliwek 50ml.
KolacjaPasta makreli, pistacje 100g, 4kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY, 1 kaps CHELA-CALCIUM D3.





















Prawdopodobnie do środy wypiję wszystkie puszki Therm Line. Dziś wciągnąłem chyba z 5 sztuk.








Trening lekki:Jazda rowerem 30+ minut.
Trening ciężki:Interwały – górki + sprinty (15minut)+ 5km marszu na „schłodzenie”.

Pożyczyłem po południu rower, ale jakoś nie bardzo mi leżał, więc szybko zwróciłem go właścicielowi.
Po pierwszym posiłku kolejny trening, skończyłem wcześniej niż planowałem z powodu mało przyjemnego uczucia w klatce piersiowej, jakbym pobierał więcej powietrza niż mogą pomieścić moje płuca, na schłodzenie spokojny marsz.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-10 22:16:36

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Ja też robię nadziewaną paprykę,ale burżuj nie jestem i zamiast indyka ładuję mielone
w sosie czosnkowo-pomidorowym czyżby ta jajecznica z pomidorem i czosnkiem Cię natchnęła?

Dzisiaj byłem u babci,przychodzę,a na mnie już czekały jajka gotowane na twardo w sosie tatarskim Nazarłem się jak świniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Pasta makrelowo-twarogowa z czosnkiem dobrze wchodzi.

Zmieniony przez - domer w dniu 2011-04-10 23:04:19

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Wiek 57 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7220
Ja też miałam dziś na obiad papryke faszerowaną ale..
szpinakiem, serem ricotta i jajami z kefirem :) (zamiast śmietany .. jestem na redukcji)

600kcal BTW 52/40/12

mam na 2 dni.. czyli 300 kcal BTW 26/20/6

Polecam w zależnosci od potrzeb dietetycznych..
zamiast ryzu i indyka.. bialka tyle samo ale wegli mniej :)
a tluszcz? jest ok!

Zmieniony przez - forumka w dniu 2011-04-10 23:23:15

pozdrawiam serdecznie
forumka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
Pistacje można wsuwać na diecie redukcyjnej zamiast orzechów włoskich i migdałów, czy to nie jest dobre rozwiązanie na stałe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Kw. tł. nasycone 6.05 g
Kw. tł. jednonienasycone 32.51 g
Kw. tł. wielonienasycone 7.24 g

możesz ale jeśli są solone trzeba się ogranioczać ze względu na dużą zawartość sodu. W sklepach najczęściej właśnie takie spotkasz więc oszczednie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Rywalizacja zinko podsumowanie str 64!

Następny temat

Formularz kontaktowy na stronie olimp-suplements

WHEY premium