SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA - KONIU, PODSUMOWANIE STRONA 94.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
Koniu reklamuje w dziale supli twoj test jako alternatywa dla redukcji bez spalaczy dla 15-16 latkow, wiec trzymaj poziom

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
obiecal ze nie bedzie inaczej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
Panowie podrzuci ktos linkiem z tym wapniem co Koniu wspominal ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884




Prawie cały dzień na uczelni. Nudziłem się w lab „bawiąc” się w kolorki aminokwasów z różnymi odczynnikami.

btw
Kolejne 10 000 odwiedzin za mną.









Dieta praktycznie taka sama jak wczoraj, z tym że zamiast indyka kura, ostatni posiłek to twaróg, na który naszła mnie dziś ochota.
Wybrałem się na zakupy, będąc wiernym mojej tradycji testowania tanich produktów kupiłem wodę – 5l za 1,5zł.
Do koszyka dorzuciłem też kawę, podobno mega za***ista, a wychodzi tanio – 11zł/puszka.

TRENING(30g BCAA XPLODE)
Obiad: Pierś z kurczaka ok.250g, oliwa z oliwek 50ml, warzywa,
II Obiad:Pierś z kurczaka ok.250g, oliwa z oliwek 50ml, warzywa, 2kaps GOLD OMEGA-3,1 kaps CHELA-CALCIUM D3.
Kolacja:Pierś z kurczaka ok.250g, oliwa z oliwek 50ml, warzywa, 3kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY.
II KolacjaTwaróg ~300g, pieczywo pełnoziarniste 90g, oliwa z oliwek 50ml, 3kaps GOLD OMEGA-3, 2kaps ZIELONEJ HERBATY, 1 kaps CHELA-CALCIUM D3.

















Udało mi się wygrać kolejny tydzień w DRODZE NA OLIMP, więc znów wpadło parę złotych, jednak to co dojdzie zacznę szamać po teście.





Bieg – 45 minut.
Pogoda dziś nie dopisała – silny wiatr i niska temperatura, więc aeroby znów krótkie.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-03-28 22:41:00

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
i jak kawa? gdzie kupiles :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Rozpuszczalna to nie kawa .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
kk3
noc z chemią antybiotyków przede mną, a energetyki się kończą, więc jutro zdam relację. Kupiłem w Carrefourze.
edit:
spodziewałem się czegoś lepszego, w smaku nie różni się od zwykłej nescafe - czyli kwaśna i c***owa. Wracam więc do Jacobsa z pianką czy czymś tam.


radosuaf
rozpuszczalna też ma swoje plusy, "ostatnio" pisał o tym faftaq w dziale z badaniami, choć analiza procesu produkcji takiej kawy nasuwa na myśl co innego.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-03-29 05:30:36

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Kawa rozpuszczalna także ma przeciwutleniacze. Poza tym jej skuteczność w obronie błon komórkowych przed RFT jest podobna do najważniejszego hydrofobowego antyoksydantu glutationu, ciekawe że nawet wyższa niż kwasu askorbinowego. Pijąc rozpuszczalną walimy także nadtlenek wodoru i tu trzeba by było dalej drążyć.

kawa liofilizowana czy granulowana?
Ja lubie nescafe gold z rozpuszczalnych ta velvet ok ale słaba a pianka tylko przy zalaniu

Ale jak lepiej Koniu Ci posmakuje kawa napisz ststuje.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Ta biała laguna niezła jest jak na swoją cenę ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Rywalizacja zinko podsumowanie str 64!

Następny temat

Formularz kontaktowy na stronie olimp-suplements

WHEY premium