SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA - KONIU, PODSUMOWANIE STRONA 94.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ig, mąka, ogórki..o czym Wy p...??

efekt widać na fotkach

zamiast się wymądrzać wystarczy robić co trzeba z głową a nie zapuszczać się jak świnia, bo jak widać pojęcie o żywieniu to nie wszystko

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
próbuje myśleć inaczej jak miętki
ale nie daje rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Don quixet
tak, Traczyka też przerabiałem, jednak równowaga kwasowo-zasadowa jest w wyżej wymienionej opisana "aż ponad to".

dekarski
jak bym chodził na siłkę bawić się w aktora to bym dawał pięknie ustawioną kamerą, ja tam chodzę zapiedalać.
a na poważnie - pisałem kilka stron wcześniej, chodzę na dużą i tłoczną siłkę, więc ciężko by było nakręcić coś bez "zakłóceń".


miętki
nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-03-02 17:11:54

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.

Po tym poznajemy mądrego faceta

Pewnie pisałeś ale nie doczytałem. Ile dajesz sobie czasu do tak zwanego końca testu ?

Pozdro.

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to prawda, liczę na dobry efekt końcowy

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
to jak oczyszczenie w tym przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
demolub
do końca testu raczej nie osiągnę tego w co celuję zawsze - bf <<10%, supli starczy mi jak wyliczyłem akurat do moich urodzin czyli 18 kwietnia. Potem jeszcze sporo czasu do wakacji, plany mam, ale na razie nie chcę zdradzać.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pierwszy raz słyszę o jakimś twierdzeniu vadima ,że lekkie zakwaszenie kończy się zgonem
nie znam gościa, ale albo on rzucał mega ogólnikami albo czytała go rzesza idiotów i niektóre słowa były za mądre, albo najzwyczajniej w świecie gadał głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Rywalizacja zinko podsumowanie str 64!

Następny temat

Formularz kontaktowy na stronie olimp-suplements

WHEY premium