SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BIG ZONE & MR.BIG 2! - podsumowanie str. 53 !!! Atleta.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Visnioffy u mnie tak samo 75-78cm w pasie to już na formie startowej chcę mieć (przy 75kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Nie chcę spamować , ale wejdź i zobacz u mnie , niby niski bf , ale tłuszczyk się odkłada po bokach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
przeciez on zartował tępe hvje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
No raczej , przecież 70 w udzie to raczej nie ma ale ogólnie taka nocna rozkmina o pasie:D
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jakie oburzenie na sali
oczywiście żartowałem

wymiary pewnie bez większych zmian
ale nie wiem dokładnie bo też sie nie mierzyłem jeszcze

jedynie co zauważyłem że troche lepiej żyły widać po treningu
nic więcej

Banan skasuj poprzedniego posta bo mi dubla zayebało


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-05-04 23:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Banan
Takie do 10km mi pasują - mimo , że jeszcze takie dystansu nie przebiegnąłem (...) Do 10km mogę biegać i to mój cel mam nadzieję, że uda mi się go spełnić do końca trwaania tego testu, chociaż łatwo nie będzie.


Ja osobiście nie lubię biegać dłuższych dystansów, bo po prostu mnie to nudzi i zawsze preferowałem interwały. Jeśli masz podobnie, to warto, bo przy okazji jak badania pokazują, nie trzeba wcale biegać po 10km.

poTreningu.pl
Pomimo tygodniowego przebieganego dystansu mniejszego o 65% w grupie interwałowej, badani zachowali wytrzymałość pozwalającą na uzyskania tego samego czasu w biegu na 10 km. Wniosek? Możesz oszczędzić 65% swojego czasu osiągając te same rezultaty.


Dodam, że ostatnio na jednym z portali biegowych był test Coopera,w którym zmierzyli się gościu od crossfitu vs biegacz i wygrał ten pierwszy, także myślę, że połączenie obu tych metod, może w znacznym stopniu zastąpić monotonne biegi a dodatkowo sprawdzą się podczas redukcji.


Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-05-05 00:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
2 razy zawinął za uda i dla tego 70 wyszło

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
B-Real ,wiem że interwały są dobrą opcją. Jednak chodzi mi też o ogólne poprawienie kondycji , samopoczucia - że udało się przebiec te 10km itd. O interwałach będę myślał dopiero za jakiś czas bo miło je wspominam , gdy kiedyś wykonywałem. Na pewno ich plusem jest czas trwania, intensywność, palenie fatu , które trwa po zakończeniu wysiłku itp. jednak by je wykonywać na odpowiednim poziomie ,muszę i chcę poprawić ogólną wytrzymałość organizmu, kondycję ,a w tym celu uważam , że zwykłe bieganie podobnym tempem i przy utrzymywaniu podobnego tętna będzie dobrym rozwiązaniem. Poza tym udowodnię sobie i innym , że przebiegnę tą '10'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
pas 88cm (przed wc ) , także około ~1.5 cm zleciało porównując do tego co było około 2 tyg temu


daleko jednak nadal do wymarzonych 85 cm (póki co wymarzonych )

zdjęcie zaraz po wstaniu, jedno jedyne sobie cyknąłem, bo nie mam czasu się teraz ustawiac i napinać

trzeba iść robić śniadanie i posiłki do pracy oraz spakować rzeczy bo weekend znowu poza łodzią - co mnie bardzo cieszy ,bo kolejny raz będę miał okazję pobiegać na świeżym, poza miastowym, powietrzu


Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-05-05 08:35:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na cykl przed wakacjami

Następny temat

Masowy zestaw

WHEY premium