SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BIG ZONE & MR.BIG 2! - podsumowanie str. 53 !!! Atleta.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jestem wykończony
wypiski niedlugo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666



Wczoraj trening troche lżejszy ponieważ jeszcze nie wyzdrowiałem do końca, a na siłownie chciałem koniecznie iść.

Sporo ćwiczeń na maszynach z klaty, ale zrobiłem ją dobrze. Pompa po 6g argininy była konkretna
Wiecej napisze przy suplementacji

Zdjęć poszczególnych supli jeszcze nie robiłem ale w najbliższym czasie nadrobie






klata

wyciskanie poziomo (ławka) - 6x60/6x80/6x100/6x120/4x135
wyciskanie siedząc na maszynie - 10x100kg/10x135kg/8x150kg
butterfly - 10x45/10x55/10x65kg
brama - 10x30kg/10x30kg/10x30kg

biceps

gryf łamany stojąc - 10x40kg/10x40kg/10x40kg
uginanie hantlami na ławce skośnej(izolacja) - 10x14kg/10x14kg/10x14kg
modlitewnik - 10x37kg/10x43kg/8x47kg






Trening skończyłem ok 16.30
O 17 rozpocząłem jedzenie, wyrobiłem się do 22


Uczta

1. 150g ryżu + 400g kurczaka + warzywa (zjadłem na 2 razy)
2. Jajecznica z 5jaj + owoce
3. twaróg 250g + oliwa 40ml
4. białko 70g + 40ml oliwy

W piątek jade do domu także narobie sobie wołowinki i bede więcej mięsa jadł
Przynajmniej te 500-600g dziennie








KOKSY

yellow burn - 1kaps rano i 2kaps przed tr.

cla - do posiłków - 3kapsy dziennie

green tea - 2kapsy dziennie też do posiłków

l-karnityna - 30ml na godzine przed tr.

arginina - 5-6g -25min przed tr

bcaa - 15g - 25min przed tr

transformator - 80g bezposrednio po treningu



Kilka słów które moge już napisać o suplementach i odzywkach

yellow burn - na ten moment moge powiedzieć że 2 kapsy fajnie grzeją

transformator - smak czerwone jagody, troszke kwaskowy ale nie ma problemów z wypiciem. Piany też praktycznie nie ma. Po wypiciu porcji w miare szybko byłem w stanie zjeść posiłek

arginina - nią jestem na razie najbardziej zaskoczony ponieważ nie myslałem że bedzie taka PĄPA - naprawde konkret. Jedyny minus to smak - dla hardcorowców, gorzkie i nie dobre w ch** Ale tym akurat się nie przejmuje.

L-ka - w smaku super

bcaa - jak to bcaa, rozpuszczalność kiepska jak każde, ale każdy ma na to swoje sposoby smak ok, jednak nie zabija smaku argininy niestety




'Dziś dzień' morderca dla mnie.
Pierwszy raz 5 obwodów kompleksów sztangowych + godzina grania w piłke. Właśnie kończe jeść otatni posiłek i musze się położyć.




5 obwodów po 6 powt

rwanie
wiosło
przysiad przedni
wyciskanie żołnierskie
mc na prostych nogach

sztanga 40kg mnie wykończyła
myśle że gdybym miał 50kg to bym nie ukończył tego treningu.

Po 1 obwodzie w miare ok
Ale pozniej to już było coraz gorzej
Gały czerwone, cały spocony - ale podobało mi się
z każdym razem pewnie będzie lepiej

Pozniej posiłek i godzina grania w piłke




Szama podobna do wczorajszej tyle że dałem ciut mniej węgli







KOKSY

yellow burn - 2kaps rano i 1kaps przed tr.

cla - do posiłków - 3kapsy dziennie

green tea - 2kapsy dziennie też do posiłków

l-karnityna - 30ml na godzine przed kompleksami

arginina - 3g - 20min przed kompleksami

bcaa - 15g - 20min przed kompleksami


Podczas grania w piłke też popijałem bcaa


To na razie na tyle.


Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
W poprzednim temacie na podsumowaniu był ogień, trzymam kciuki teraz za ten test! Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie napisałem jeszcze o odzywce ktora bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoim smakiem
MUSCLE PROTEIN - cookies cream - niebo w gębie, dodatkowo te pływające kawałeczki czekolady
śmiało moge napisać że smakowo jest w moim top3 białek
a zwykle pije scitec'a który też ma niezłe smaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958284


Dzień wolny od treningu, miałem zrobić aeroby lekkie wieczorem ale niestety wypadł mi mały 'problem' i muszę teraz siedzieć w domu i sprzątać bo jutro mi niby okna mają wymieniać w mieszkaniu , o czym się dowiedziałem na samym końcu, muszę częśc rzeczy powynosci , pochować i duzo pieprzenia się z tym ogólnie, na dodatek w weekend mam szkołe , sobota 13h , niedziela 9h na uczelni także nie wiem czy dam radę dać jakąś wypiskę jutro / pojutrze, może będzie łączna jakaś w niedzielę - mam nadzieję

Tak czy siak ,dziś stosunkowo mało węgli jak na mnie, trochę mnie juz 'ssie' mam nadzieję, że nic nie podjem w nocy

Chaczyk - nie ma innej opcji, musi być dobrze, oby tylko zdrowie dopisywało to będzie ok

Remik - muscle protein bardzo dużo osób chwali za smak, nie napisałeś jakie chcesz smaki to wrzuciłem do paczki takie bardziej wybajerowane (straciatella i cookies & cream) , co by nie dawać standardowych - chociaż te , podobno ,też bardzo dobre.
Ja mam cytrus-jogurt, po bardzo smacznym iso fascie cytrynowym liczę , że to będzie przynajmniej tak samo dobre. Drugi smak to jagoda, zobaczymy czy tak samo dobra jak słynna jagoda innej firmy




1. 4 całe jajka + 40g wędliny łososiowej + 1 kromka razowego
2. 50g ryżu brazowego + 150g wołowiny + warzywa + 15ml oleju lnianego
3. 50g ryżu brazowego + 150g wołowiny + warzywa + 15ml oleju lnianego
4. 75g ryżu parabolicznego + 125 kurczaka + surówka
5. 40g białka + 10ml oliwy z oliwek










Yellow Burn: 1 kaps rano na czczo

CLA: 3 kaps. dziennie, do posiłków

Green Tea: 2 kaps. dziennie, do posiłków

L-Carnitin: 30ml około 1h po śniadaniu

Pure Arginin: ok. 5g przed snem

Dodatkowo: magnez w płynie, omega3, vit.c+cynk , witaminy i minerały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak wchodzi argininka solo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958284
To dopiero za około 40min...nie wiem czy nie dosypę do porcji białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan napisz jak robisz tą wołowinkę, bo wygląda smakowicie i prosto do zrobienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958284
Porcja argininy wymieszana z odżywką białkową na noc - nie było źle zmieniła mocno smak białka na słonawy ale dało się to wypić, gorzej na pewno wchodzi miks przedtreningowy , który czeka mnie za około 1h do wypicia (bcaa+arginina) Nie wiem czy po weekendzie nie dokupię sobie mr.biga mineral low carba, bo i tak potrzebuje coś na rower - jakis izotonik do bidonu , to wtedy parę kropli sobie dodam do tej argininy z bcaa i powinno smakować lepiej lub chociaż zabijać smak argininy (Sonbaty tak robi i podobno jest ok )

Mlekołak - nie śledziłeś naszego poprzedniego testu od początku, nieładnie! %) tutaj o tym pisałem https://www.sfd.pl/TEST_PRODUKTÓW_BIG_ZONE__Admin_vs_Remik7__pods._100_str._atleta.pl_-t840808-s13.html#post4 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na cykl przed wakacjami

Następny temat

Masowy zestaw

WHEY premium