SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BIG ZONE & MR.BIG 2! - podsumowanie str. 53 !!! Atleta.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Dzięki za kolejne rady, grube zakupy się szykują :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Banan - na gg odpisujecie czasem? O pierdołe chciałem zapytać i nie chce mi się maila pisać :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
GG obsługuje Chaczyk - ale teraz cos ogarnia u nas wiec nie ma go przy kompie, pisz jak cos do mnie powiadomke, tak najszybciej dostaniesz odpowiedz ;) Oleje już są u naszego dystrybutora, także w tym tygodniu bedziemy je miec u siebie, moze jakims cudem nawet jutro jak zdaza nam wyslac towar ale bardziej prawdopodobny będzie piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
PW nie napiszę, bo nie mam abo i nie działa ten shit W skrócie, izolat jakiś potrzebuję, najlepiej jak najmniej węgli. Do 150 zł na razie.

Koniec OFF Topa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Abonamentu już na forum nie ma - więc powinieneś bez problemu wysłać do mnie pw - już nawet tak z ciekawości sprawdź czy działa, bo jak nie to muszę to zgłosić do działu IT i niech to poprawią, bo abon został zdjęty z pół roku temu i obecnie nic on nie daje.
Izolat do około tej kwoty , z najciekawszych opcji wg mnie vitalmax cfm 90 1,2kg saszetkowany, miałem go parę razy, rozpuszcza się swietnie, gotowe 30g porcje (27g b w porcji, praktycznie 0 ww i 0 fatu), cena dla Ciebie jako forumowicza 140zł
z innych to opakowania rzedu 900-1000g i tego sporo po okolo 100-110zl np. ultimate iso preme, iso coo, scitec iso best zero carb, mr biga, iso fast - testowany przez nas w poprzednim temacie big zone' czy qnt zero carb 1kg mamy jeszcze w starej cenie przed ich podwyzkami okolo 100 zl rowniez za 1kg , sporo tego jest wiec jak przyjdziesz to sie wszystkiego dowiesz %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ok, podjadę może dzisiaj. Już dawno o tym pisałem na forum, PW nie wróciło. Miało wrócić, ale nie wróciło

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Ok, możesz też poczekać na dostawę tych olejów , jak wolisz :) a o pw już napisałem do informatyka , bo w chwili obecnej to bez sensu niby go nie ma, a nie można pw wysyłac bo sie komus skonczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Lekki offtop, jak wypada stack przedtreningowy od Big Zone w porównaniu do konkurencji ?

Zmieniony przez - ckm65 w dniu 2012-05-09 15:49:12


P.S Właśnie przeczytałem w trakcie jak Ty odpisałeś :D, ale spoko, jak skończe Meso (z 1,3) to zapewne się przerzucę

Zmieniony przez - ckm65 w dniu 2012-05-09 16:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Poczytaj podsumowanie ostatniego testu (link w podpisie, podsumowanie strona 100) ,tam to dosc dobrze opisałem.
Pod względem 'pompowania' moj nr 1 z tych co jadłem (a jadłem naprawde wiele przedtreningowek w swoim zyciu), pod wzgledem pobudzenia - umiarkowane i delikatne , dla kogos , kto nie jadł duzo mocnych przedtreningowek z 1,3 w skladzie na pewno bedzie ok bo to jednak 200mg kofeiny na porcje wiec nie jakas mega sladowa ilosc, koncentracja i skupienie na treningu na b.wysokim poziomie i odczuwalna poprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kawka przed tr + porcja plasmy = naprawdę dobry trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na cykl przed wakacjami

Następny temat

Masowy zestaw

WHEY premium