SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BIG ZONE & MR.BIG 2! - podsumowanie str. 53 !!! Atleta.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
nie nie, w innym mieście

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
idziecie panowie dobrze zmienilem pory odwiedzania testu, bo wieczorem mi tylko apetyt nakrecacie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Ty Gruby to nic bys nie robił tylko wiecznie jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Remik, ale On ma rację. Rano wchodzę po śniadaniu, i jak widzę te foty jedzenia, to tak jakbym był na czczo się czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Za 3 tyg ruszam z suplami z obydwu firm :), mam nadzieję, że moja masówka da równie dobry wynik jak wasz w redukcji. Prześledziłem temat i kibicuje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
powodzenia

z supli będziesz zadowolony

my nie dawno również zakończyliśmy masowanie z BIG ZONE
https://www.sfd.pl/TEST_PRODUKTÓW_BIG_ZONE__Admin_vs_Remik7__SKLEP_ATLETA.PL_!_!_!-t840808-s63.html#post0

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-05-08 21:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388


wchodzę na maila....patrzę, a tu brak powiadomki do testu - pomyślałem, że już nas nie lubicie ale widzę, że to po prostu powiadomka mi nie przyszła bo prawie 2 strony nabite nowymi wypowiedziami

rkarpinski
Banan - jak z tymi olejami do smażenia? Dojechało coś?
Może bym podjechał dzisiaj na zakupy.



No nadal czekamy, mają być w tym tygodniu...sam też czekam na dostawę bo potrzebuje dla siebie. Sorry, ze dopiero teraz odpisuje bo zrobiłbym to w ciągu dnia ,ale patrz - 1 zdanie :/


ckm65 - będzie zadowolony co tam będziesz podjadał?


Dziś wolne od treningu siłowego, dzień minął błyskawicznie. Najpierw standardowo 8h w pracy, potem musiałem jechać w rodzinne strony, cos zalatwic , jak wróciłem do łodzi była juz 20.30 , lyknalem 2 kaps yellow burna i postanowiłem trochę pojezdzic na rowerze, bo biegac niestety nadal nie mogę, bo ciagle pobolewają dziwnie te nogi . Jednak sie nie opieprzałem i rowerkiem zrobilem w 20min prawie 8km - nie nastawiałem się na dłuższą jazde bo było juz troche pozno i szkoda mi było czasu.

Teraz jestem juz po przed ostatnim posiłku , pojdzie jeszcze 100g łososia, ktorego dzis zakupiłem pare tacek , takich akurat po 100g , czyli jak dla mnie w sam raz na RAZ

Dziś wpadło mniej wegli niz ostatnio i trochę je zaczynam obcinac, szczegolnie w dni wolne od siłki, info o jedzeniu ponizej ;) TO dla mnie zupełna nowość taka ilosc ww, mam nadzieję, że jakoś to zniosę




1. 70g płatków owsianych + 40g odżywki białkowej + 150ml mleka 0,5% + 150ml wody + 15ml oliwy z oliwek
2. 30g ryżu brązowego + 150g grillowanej piersi z kurczaka + warzywa + 20ml oleju lnianego
3. 30g ryżu brązowego + 150g grillowanej piersi z kurczaka + warzywa + 20ml oleju lnianego
4. 150g sera białego + 20ml śmietany + szczypiorek/cebula
5. 100g łososia


ad.1 + cla i witaminy


ad.2/3


ad.4





Yellow Burn: 2 kaps rano na czczo, 2 kaps 30 min przed rowerem wieczorem

CLA: 3 kaps. dziennie, do posiłków

Green Tea: 2 kaps. dziennie, do posiłków

L-Carnitin: 30ml około 1h po śniadaniu

Pure Arginin: 6-5g przed snem

Dodatkowo: magnez w płynie, omega3, vit.c+cynk , witaminy i minerały, beta alanina

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-05-08 22:33:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Big Zone Creatine 500g, Big Zone beta alanina, Big Zone'a Transformator, Big Zone – arginine, Mr Big Bcaa 250g, ZMA od Trec'a i zastanawiam się czy dorzucić r Big Muscle Protein :). Też mi się zdaję, że nie będę narzekał i miło będzie widzieć taki zestaw w szafce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Bardzo dobry zestaw, będzie zadowolony na pewno.
Białko dorzuć ,oczywiście, jak CI go brakuje w pożywieniu. Jeżeli nie brakuje - to nie ma potrzeby, w transormatorze też masz go sporo (po treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Proponuje dorzucić
http://allegro.pl/mr-big-guarana-100k-kofeina-pobudzenie-gratisy-i2267431407.html

pobudzenie + koncentracja na pewno się przyda
będzie dobrze się komponowało z argininką
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na cykl przed wakacjami

Następny temat

Masowy zestaw

WHEY premium