SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BIG ZONE & MR.BIG 2! - podsumowanie str. 53 !!! Atleta.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Widziałem się z Bananem i chciał nie chciał ciągle redukuje

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie zniknął jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No nie jest go za dużo :D Wycina do kości. Ćwiczy tylko na suplach. W rozumieniu, że nosi 2,5kg puszki po schodach :>

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958492
JAK JUZ TO CONAJMNIEJ 7,5KG było w tej torbie supli a nie 2,5 -- nie kłam


Nie trenuje od ok.2 tyg i min 2tyg jeszcze przerwy , bark dalej boli i z tym jest duzy problem bo nie wiem czy nie obedzie sie bez konsultacji z ortopedą , a doszło wyrywanie j**anego zęba madrosci czyli '8' , nagle ból zaatakował w nocy, musiałem przeżyć prawie dobę, zanim udało mi sie znalezc w sobote o 20.30 chirurga szczękowego, ktory sie tym zajął , na szczescie udanie...
mijają 3 doby od wyrwania i dopiero zaczynam normalnie jesc, pierwsze 2 dni to tylko jakies szejki, papki i tym podobne, ból nie do opisania i morda spuchnięta jak sezonowiec na omce
ale tak to jest jak ząb był prawie cały schowany, krzywo wyrastał na inne zeby itd. 40min trwało całe wyrywanie więc też swoje przecierpiałem na stole
przej**ane jest takze to , ze pozostałe trzy ósemki czeka to samo , jednak taka zła ma byc tylko jedna (rowniez dolna, górne niby są latwe do usuniecia)


Takze teraz antybiotyk i odpoczynek - postanowiłem troche odpoczac od wszystkiego (siłka, siatka, bieganie - chociaz to chyba wznowie od dzis/jutra), nie robie nic - poza pracą ;)
Mały detox organizmu po ostatnich miesiącach suplementacji/diety - teraz zdrowe jedzenie tzn duzo warzyw,owoców,jogurtów, maly specyfik na oczyszczenie organizmu (scitec colon cleanser - fajna zabawka) i jakies tam prozdrowotne (olej z ogórecznika, omegi, witaminy) / na stawy (flexit) - podreperuje sie przez 1,5tyg , potem uderzam na 4 dni do Sopotu by nabrać sił i powinno byc lepiej by zaczac od konca lipca treningi - również na luzie około 4 tyg , bo na koniec sierpnia wyjezdzam na 2 tyg urlop

chcąc nie chcąc przyredukowałem ostro, waga spadla ponizej 80kg , pas niekoniecznie ;) (brak aero, troche syfiastego zarcia), trzeba będzie zaczynać od nowa od polowy wrzesnia - taki sport jak sie trenuje , jest w rytmie treningowym / dietetycznym - jest fajnie, zrobi sie wiecej niz 1,5-2 tyg przerwy, z reguly wymuszonej i zaczyna robić się kiepsko....dobre jest to, ze powrot do formy zajmie max kilka tygodni, bo nie takie przerwy sie juz przerabiało

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-07-11 16:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Znieczulenia nie dali?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958492
Dał ;) trafiłem do naprawdę dobrego doktora
dał mi 2 całe ampułki, jak ciął dziąsło skalpelem - nic, jak potem dostawał się do zęba juz troche było czuc ale jeszce to nie był taki hardcore jak sama estrakcja zęba, tutaj podejść było wiele i sporo użytej siły - dlatego nie chciałem trafic do np. jakiejś baby bo po prostu nie miałaby szans na usuniecie tego mutanta (zab masakrycznie wielki, korzenie pokrzywione , ogolnie ciezki do wyrwania)
on mi powiedzial ,ze mogl dac i calosciowe znieczulenie i nic bym nie czuł chocby niewiadomo co robił , jednak celowo tego nie mogl / nie chcial zrobić i dał tyle ile bylo potrzebne, bo widział moje reakcje ,a tam pod tym zebem blisko był jeden z nerwów , który jakby zostal np. uszkodzony ,to moglbym stracic czucie w wardze, czy dolnej czesci szczęki

pare razy poleciała 'k***a' z moich ust bo nie dało się tego trzymac w sobie,a gosc do mnie 'noo, masz racje'
ogólnie jakby ktos szukał dobrego stomatologa w Łodzi to na pewno moge po tej 1 wizycie polecic jego,
na swoj gabinet dentystyczny nie moge narzekac, porobili mi sporo zebow i praktycznie z kiepskiego stanu po wielu latach nie chodzenia do dentysty mam teraz calosc ok, ale nie mogli mnie przyjac w tym naglym przypadku i chcieli bym czekał do poniedzialku, a nawet wtorku , a ja od piatku 4 w nocy jak mnie to złapało do soboty jak pojechałem to wyrwac siedzialem jak pol zywy w pracy i potem w domu , przy okazji jedzac mocne przeciwbolowe tabletki jak cukierki w pewnym momencie ;)

teraz nadal troche boli , na dodatek szwy przez jedzenie lub picie albo mycie zebow mi powychodzily, na szczescie bez głównego ktory trzyma wszystko, ale dzis znowu mocniej mnie pobolewa i nie wiem czy nie bede musial jechac na dodatkowa wizyte przed planowanym za tydzien zdjeciem szwów


TAK CZY SIAK nie polecam nikomu, Ci co nie maja 8-mek lub np. nie musza ich wyrywac bo dobrze im sie wyrżną to farciarze ja niestety nie dosc ,ze mam wszystkie cztery, to żadna nie ma szans dobrze wyjsc i kazda predzej czy pozniej bedzie do usuniecia <sciana> %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Witam po przerwie!

Wypad nad morze jakoś strasznie nie zaszkodził, w pasie przyszło może z 1cm pomimo tego że cały czas fast foody leciały
Myśle że pomogło mi j/nj - szame zaczynałem dopiero o 14, przez co na plaży był płaski brzuch

Aktualnie znow wziąłem się za treningi, czekam na nowy plan treningowy który jest w trakcie realizacji - split mi się już przejadł i musze na jakiś czas porobić coś innego. Priorytetem będą znów nogi oraz poszerzenie ciutke pleców

Obecnie wcinam
- vpx redline hardcore - od kilku dni
- bcaa sfd - zawsze
- eaa activlabu - całą redukcje
- ba sfd - od kilku dni
- kreatyne vitalmaxu - od kilku dni
- różne przedtreningowki

Kreatyne bardzo dobrze się sprawdza

Dieta ok 2500kcal
węgli minimum

jutro pierwsze porządne ładowanie


i teraz najlepsze

waga - 80,3
bic - <42
udo - 61 - patyk
pas - 82.5

cel - dociąć do 80 przez najblizszy okres

fota po treningu cf




Odezwe się za ok 3tyg jak poszła ostatnia faza wycinki

pozdro



Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-07-20 17:36:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no remik tył naprawde prezentuje sie dobrze, poka przód jeszcze no i nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wrzuce na koniec
tym bardziej że nie ma znacznej różnicy od foty brzucha z 59str.

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-07-20 23:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W łodzi jesteś? Może jakiś browar po redukcji? Ja mogę się napić po 25 sierpnia :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na cykl przed wakacjami

Następny temat

Masowy zestaw

WHEY premium