SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BIG ZONE & MR.BIG 2! - podsumowanie str. 53 !!! Atleta.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
jestem po pierwszym treningu klata/ plecy, rozpoznanie w cieżarach zrobiłem ....malutkie były bardzo Pompa masakryczne juz po 1 obwodzie klatki miałem tyle zyl na łapskach, ze pomyslalem "chyba jakies nowe mi wyrosly"

ogolnie to klatka poszła bardzo ok, pilnowałem przede wszystkim PRZERW i TEMPA, bo bez tego ten plan byłby niewiele wart, na klatce sie to udało , na plecach w 90% też tylko w ostatnim obwodzie w cwiczeniu B1 (podciaganiu) juz nie dawałem rady trzymac tempa z 4 sek opuszczaniem....a dodam, ze podciaganie było BEZ obciążenia dawno tego cwiczenia nie wykonywalem i minie troche czasu zanim tam dodam ciezar, tym bardziej przy takim tempie jakie sa w założeniu tego treningu przy 6 powtorzeniach...

Ciekawym zjawiskiem bedzie na pewno trening nóg tym systemem %)) juz sie nie mogę doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Wrzucę sobie wypiskę, żebym miał to gdzies zapisane

Trening 1 (3 obwody na partie): klatka/plecy
A1. Wycisk hantlami na skosie (45 stopni) 3x6 x 15/15/17.5kg
odpoczynek 10 s
A2. Wycisk sztangi na skosie (45 stopni) 3x12 x 40/42.5/42.5kg
odpoczynek 10 s
A3. Wycisk hantli na skosie ujemnym 3x25 x 7.5/7.5/10kg
odpoczynek 2 minuty

B1. podciąganie podchwytem z obciążeniem 3x6 x 6/6/6 powt
odpoczynek 10 s
B2. Wiosłowanie sztangą 3x12 x 40/35/35kg
odpoczynek 10 s
B3. przyciąganie liny wyciągu do brzucha siedząc 3x25 x 30/30/30kg
odpoczynek 2 minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja tez dzisiaj zrobiłem Zaczalem od plaskiej i sie kurde przejechalem :P chcialem zrobić 80/90/100 ale zmieklem i musialem regres na 90 zrobic :D Co do skosu to dawno mnie tak 12kg hantle nie wymordowały :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie wiem czy jest sens redukować o tyle ciężary i w sumie można powiedzieć ze wychodzą tylko 3 serie na partie w zakresie 43 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
3 serie , gdzie po dwóch wykonanych dokładnie z tempem
1 - 40X0
2 - 20X0
3 - 10X0
(40X0= 4s opuszczasz, nie trzymasz na dole, dynamicznie podnosisz i od razu opuszczasz.)

czułem się bardziej doj**any niż po całym treningu splitowym klatki także to (mało powt, male ciezary) chyba w przypadku tego treningu nie ma większego znaczenia ;)

przy 4 obwodach będzie niezła masakra %), a ciezary w 1 tygodniu i pierwszych 3różnych treningach będą na pewno najmniejsze , bo musze mniej wiecej się zorientować jak poszło ,by za drugim razem gdzies moze zwiekszyc, boję się jutrzejszego treningu nóg

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-06-14 09:36:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wlasnie, zapomniałem o tempie
Dzisiaj spróbuje utrzymać tempo przy nogach.
Zamykają nam pakiernię od 1 do 23 lipca więc chyba Agatka wita

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja widziałem tempo kiedyś nawet miałem takie w jednym planie treningowym i dało sie odczuć znaczną różnice, ze wyczerpany i spompowany to wierze ale imo utrzymanie ciężarów (oczywiście w miare możliwości) na redukcji to jest właśnie to co powoduje że masa nie lici tak mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tez wlasnie ja dlatego nie zszedłem w WL poniżej 80kg bo wg mnie to nie ma sensu, nie w tym przedziale powtórzeń.
Ja mam akurat wl/wycisk płasko z supinacją/wycisk skos i jak jeszcze na wl i tej supinacji trzymam ciężary, to już wycisk hantli skos +45st na 12kg mogę zrobić do upadku każdą serię.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-06-14 10:39:19

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Dobra micha i suplementacja też uchronią przed spadkami masy mięśniowej, akurat 5-6 tyg na mniejszych obciążeniach i nawet przy założeniu spadku siły miesniowej , mysle ze nie zrobi tyle złego co za mała ilość białka w pożywieniu (a to na pewno najczęstszy błąd) i około treninowa suplementacja ,a te 2 sprawy mam dopięte na ostatni guzik
Zresztą ja ciagle jechałem splitem nawet w tym tescie nie było zadnych zmian w treningu , zwiekszania intensywnosci, duzej ilosci powtorzen, spadek sily - moze z 10% na niektorych wielostawowych cwiczeniach, ale to tez raczej z tego powodu, ze nie chcialem robic za dlugich przerw na treningu wiec moze i siła sama w sobie nie spadła, tylko zmniejszenie obciazen zostało 'wymuszone' krotszymi przerwami miedzy seriami/cwiczeniami.
To co już mogę powiedzieć po 1 treningu , to rewelacyjna pompa miesniowa i przede wszystkim krotki czas treningu ,a to w obecnym etapie treningowym i życiowym (sesja na uczelni, examiny, pisanie pracy mgr) to akurat w sam raz dla mnie

Za 6 tyg ocenię obiektywnie czy wart ten plan cokolwiek czy nie od połowy wrzesnia na pewno powrót do splita i kilka miesiecy na budowe masy/siły, a okres w sierpniu to jakies treningi na podtrzymanie , moze troche zabawy z cross fitem ,czy treningami w terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
pytałeś wcześniej czy ktoś testował ten trening.
Hubert robił go na początku roku.
wejdź w dziennik to zobaczysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na cykl przed wakacjami

Następny temat

Masowy zestaw

WHEY premium