SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BIG ZONE & MR.BIG 2! - podsumowanie str. 53 !!! Atleta.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107



Sobota i niedziala - weekend w szkole.
Sobota ponad 12h, dziś trochę lżej i krócej - był czas by zajrzeć na chwilę nad wodę ,nawet z godzinkę się poopalać

Niedziela - z racji pobytu na 'wiosce', nie mogłem nie wykorzystać szansy na 1 bieganie w terenie w tym roku...także wstałem dzis około 8 rano , łyknąłem 2 kaps yellow burna do tego łyk PYSZNEJ l karnityny w płynie, odpalenie endomodo w telefonie i w teren. Było bardzo ciężko, mimo wczesnej pory, było juz chyba z 25 st w cieniu, do tego strasznie duszno, nie miałem ze sobą żadnej wody... 3.77km / 27min, na początku 5min chodu, potem z 12min biegu, potem musiałem znowu trochę iść bo już nie miałem sił i na koniec bieg. Szału nie ma, ale mysle ,ze szybko dojdę do lepszych wyników. Planuję biegać w terenie minimum 2 , a prawdopodobnie 3 razy w tygodniu , w dni wolne od treningu siłowego. W tym miejscu , tym bardziej muszę uchylić głowę w stronę mojej dziewczyny, która owszem biega już około miesiąca czasu w miarę systematycznie, ale wczoraj wystartowała za moją namową w biegu na 10km , w temp +30st , na ciężkiej (dużo wzniesień, piach, itd) trasie i ukonczyła bieg z czasem lekko ponad godzina, a była to jej chyba trzecia 10km trasa w tym roku (a może i w ogóle), ja dziś - fakt, ze pierwszy raz od prawie roku - ale nie byłem w stanie nawet połowy tego dystansu pokonać...za rok planuję wystartować w tym samym biegu, bo jest on organizowany od 4 lat w mojej rodzinnej miejscowości i co roku startuje więcej osób (wczoraj ponad 350) , super sprawa , kazdy kto go skończył dostawał medal itd. na pewno to mega zastrzyk mobilizacji, dla tych osób.


laskiem sobie biegłem


Teraz już czas by się spakować na jutro i zrobić mocny, intensywny trening klatki i bicepsów na 110%



Dietka trochę kulała, ponieważ niespodziewany wyjazd do rodziców mi pokomplikował plany Jakoś jednak dawałem radę, na ratunek przyszły mi odżywki białkowe , o których to parę słów poniżej.


dziś na śniadanie: 4 jajka i trochę kiełbasy, do tego 2 kromki ciemnego pieczywa

Tak poza tym m.in 200g piersi z kurczaka z grilla z surówkami, 150g tuńczyka z warzywami, kilka szejków białkowych





Yellow Burn: 1 kaps rano na czczo w sobotę, 2 kaps rano na czczo w niedzielę - jednocześnie przed bieganiem

CLA: 3 kaps. dziennie, do posiłków

Green Tea: 2 kaps. dziennie, do posiłków

L-Carnitin: 30ml około 1h po śniadaniu w sob, w niedzielę na czczo

Pure Arginin: ok. 5g przed snem tylko w niedzielę ( w sobotę nie miałem jej ze sobą)

Dodatkowo: magnez w płynie, omega3, vit.c+cynk , witaminy i minerały


Mr.Big MUSCLE PROTEIN

JAGODA


zapach: 10/10 - jak świeże jagody
smak: 9/10 - delikatny i przyjemny, nie za słodki - trochę brakowało mi 'mocy' tego jagodowego smaku, a rozpuściłem w stosunkowo niewielkiej ilości wody, ale co kto lubi, stad prawie maks a nie maks
rozpuszczalność: 10/10 - idealna, zero piany, zero grudek



CYTRUSOWO - JOGURTOWY


zapach: 10/10
smak: 10/10 - rewelacja, sama nazwa wskazuje jak 'jogurt cytrynowy', z tej dwójki białek co mam, ten smak na pewno przebija jagodę
rozpuszczalność: 10/10 - jw, idealna


Na pewno dam też zdjęcia (później, kiedyś) jak prezentuje się to białko chwilę po rozpuszczeniu, co by udowodnić , że nie ma z tym żadnych problemów

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-04-29 22:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Robisz może jakiś Crossfit? Pytam, bo moda teraz taka, że każdy robi Najlepiej wychodzi w butach Reebok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Nie, ale kto wie czy bliżej wakacji jak może trochę zluzuje z treningami siłowymi , nie spróbuję czegoś
Jednak najpierw będę musiał się trochę zagłębić w metodykę tych treningów i ogólnie we wszystko co z tym powiązane,bo temat mi zupełnie obcy. Jednak mamy już od kilku dni na sfd dział Crossfit ,to daleko szukać nie będę ;) ale buty będę miał innej marki

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-04-29 22:49:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666



Takie kanapeczki co są na focie u Banana to chyba każdy uwielbia

Apropo wspólnego treningu to napisałem CI pw jak to wygląda z mojej strony

Szama trzymana dobrze, trening też się udało zrobić





Przez chorobe odpadł mi trening pleców.


nogi

siady tył - 6x60/80/100/110/120
wykroki - 10x30/10x35/10x35/10x35
syzyfki - 10xcc/10xcc/10xcc/10xcc
mc na prostych - 10x60/70/80/90kg
żuraw - 10xcc/10xcc/10xcc/10xcc
wspięcia - 25x100/25x100/25x100






Uczta

1. 100g ryżu + 300g kurczaka + warzywa
2. Banany + 150g tunczyka
2. Jajecznica z 5jaj
3. twaróg 250g + oliwa 40ml
4. białko 70g + 40ml lniany









KOKSY

yellow burn - 1kaps rano i 2kaps przed tr.

cla - do posiłków - 3kapsy dziennie

green tea - 2kapsy dziennie też do posiłków

l-karnityna - 30ml na godzine przed tr.

arginina - 5-6g -25min przed tr

bcaa - 15g - 25min przed tr

transformator - 80g bezposrednio po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666




Sobota była od rana pełna roboty tak jak pisałem
Mam na podwórku wielki kontener który musze załadować gratami
Tak on wygląda - końca roboty nie widać



Następnie udało się wyjechać i troche odpocząć nad jeziorkiem.
Woda lodowata ale oczywiście i tak kilka osób się skąpało- w tym ja

Super miejsce, oddalone od miast, cisza, spokój - nic tylko %%% + grill + jezioro

Szkoda że nie pomyślałem żeby kilka fot strzelić i Wam pokazać jak to wygląda...




brak




Szama raczej kiepska

Uczta

Wczorajsze
1. 100g ryżu + 450g kurczaka + warzywa
2. Jajecznica z 5jaj
3. białko 70g + lniany 40ml
4. grill - głównie karczek + kiełbasa + chleb oczywiście



Dzisiejsze

1. 100g ryżu + 300g kurczaka + warzywa na patelnie
2. Banany + białko 70g + lniany 40ml
3. 300g kurczaka + warzywa na patelnie
4. twaróg 250g + oliwa 30ml








KOKSY

yellow burn - 1kaps rano i 2kaps przed tr.

cla - do posiłków - 3kapsy dziennie

green tea - 2kapsy dziennie też do posiłków




Troche było luzu, ale od jutra ruszam na pełnej...


Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
audika twoja?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
audica mamy

ja latam cc


chcieliście zobaczyć moje nogi?
to macie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Argininka robi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
w koncu dotyrales

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na cykl przed wakacjami

Następny temat

Masowy zestaw

Wiecej