SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
baw się dobrze Bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
z tą wagą

to pewnie kupy nie zrobiłeś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
nivix

No 2kg do przodu to dobry wynik jak na taki krótki okres czasu..

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-02-14 01:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
milego ........

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ojdan nie mówiłeś, że do mnie wpadniesz do Łodzi dzisiaj... Wiem wiem, niespodzianke chciałeś zrobić


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Maly opis wyjazdy walentynkowego :


Miejsce : Mikolajki(mazury)

Zajechalismy juz wieczorkiem i zaczelo sie poszukiwanie kwatery. Z tym by nie bylo problemu ale w Golebiewskim bylo jakies seminarium i zostaly tylko wolne duze pokoje w cenie 800zl za dwa dni wiec im podziekowalismy. Ruszylismy na miasto i trafilismy do Prochibicji hotelu i restauracji aktorow (malajkat , zamachowski i chyba linda). Szybki skok na pokoje a pozniej na kolacje. Po kolacji wieczor spedzilismy w towarzystwie Jasia

Na drugi dzien pobudka przed 11 bo na ta godzine czekalo juz na nas sniadanie. Po ktorym udalismy sie na kompleks basenowy Tropikana(baseny , sztuczne fale, zjezdzalnie, sauny, jaccuzi, masaze).









Po basenach wypad na obiad a po nim jeszcze godzinna jazda na lyzwach.

Powrot do domu to juz kozak jazda : Na poczatku zamula a w polowie drogi jak zaczeslimy spiewac piosenki z przed 15 lat + disco polo (podklad z plyty) to w cudownych humorach wrocilismy do domu.

Podczas calego wyjazdu mmialem ze soba porcje koxow wiec lipy nie bylo. Diety wiadomo ze nie trzymalem na 100 % ale jak juz co szamalem to staralem sie zeby to cos przypominalo moje codzienne dietetyczne , anaboliczne posilki


######################################################################

Dzisiaj juz powrot do codziennosci :

Sniadanie :

100 G OWSIANYCH , MLEKO . RODZYNKI , SEREK WIEJSKI.

Zaraz czas isc do pracy , wieczorem trfening.


Pzdr

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-15 12:56:29

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-15 12:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
basen w gołębiu wypasiony jest
pojechałbym sobie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Trening :

Poprzedni - https://www.sfd.pl/TEST_-_ZŁOTY_STRZAŁ_Z_SHOTGUNA-SKLEP_SFD-t314901-s4.html

Nogi :

1. Wyprosty na maszynie 3 x light

2. Siady ze sztanga na karku : 12x60 10x70 8x80 8x90

3. Wypychanie na maszynie 10x100 10x110

4. Wspiecia na palcach(maszyna) 3x max

Brzuch:

1. Spiecia na laweczce 3xmax

2. Unoszenie nog na podporze 3xmax

3. Sklony boczne ze sztangielkami 3x15


Power dzisiaj na nogach juz byl dobry i na pewno na nastepnym tre dodam ciezar w siadach

Co do odzywek :

Shotgun w smaku jest wrecz tragiczny i az na wymioty mnie bierze jak mam go pic ale wazne ze dziala. Nie wiem jak innych on trzepal ale ja jakos bardziej sie poce na treningu po zazyciu porcji shotguna.

Gainer
: Musze zapytac sie kogos co zna sie na medycynie ale wdaje mi sie ze po wypiciu 100 gram strasznie podnosi mi sie po nim cukier i chce mi sie spac. Ten gainer moim zdaniem to zawiera czysty cukier i troche kakao

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-16 00:06:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Mnie się zawsze zbiera na spanie po treningu, bo się kumuluja dwie rzeczy:
-gainer w ilości około 120g(+ jeszcze 300ml mleka)
-zmęczenie po treningu.

Jak strzele gainerka, to za 15 minut mi jest tak błogo i czasem sobie drzemnę chwilkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
tak właśnie jest
a gdzies tam kiedys wyczytalem, ze takie drzemki w ciagu dnia wcale nie są korzystne...ale juz nie pamietam ,dlaczego :-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

WHEY premium