SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
az zglodnialem

ladnie to wyglada, przepisy ciekawe. Pora cos sprobowac

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
<mniam>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dojbela sie do mnie choroba : Wczoraj wieczorem juz mnie gardlo zaczelo bolec wiec mowie za***ie sobie ziola jakiegos doktorka z Niemiec i tak tez zrobilem , rano juz gardlo mniej bolalo ale pojawil sie katar i teraz musze z nim walczyc grrrr no ale co poradze sobie z nim

Wypis z dzisiejszego treningu :

Plecy :

1. Podciaganie na drazku 3x12 pow ale ciezko strasznie to szlo

2. Wislowanie sztanga w opadzie 12x50 10x60 8x70 8x80 dzisiaj wiecej nie atakowalem bo juz po pierwszej seri w glowce mi sie troszke krecilo

3. Wioslowanie sztangielka 2x30 kg tutaj ladnie poszlo i bez zawrotow glowy.

4. Sciganie gornego drazka wyciagu 3x10 pow

Martwego nie robilem to za bardzo oslabiony bylem i nie chcialem ryzykowac.

Pompa mimo oslabienia dobra ale bez rewelacji.

#######################################################################

Filmikow dzisiaj nie krecilem bo dopiero na 19 poszedlem na silke a o tej godzinie byl zlot typow od silowania na reke i lipa bylo z telefonem cos kombinowac.


Temperatura na ta chwile 37,6 ale czuje ze caly czas wzrasta.

O******le zaraz lososia z salatka.

Na noc polkne witaminy i mysle ze rano bedzie juz wszystko dobrze a jak nie to wejde na jakies antybiotyki bo cos tam w domu mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480





Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
****a jak pomysle ze ja wp*****lam codziennie*****owego kuraka z ryzem a ty takie pysznosci to mnie ****ica strzela z zazdrosci






















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
za***iste foty zarcia , caly dzien sie op*****la to ma czas

do******l wiecej drazka na plecy , napewno dasz rade , a podobno najlepsze cwiczenia na szerokosc , ktorej w porownaniu do reszry Ci brakuje

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Pitt : No brakuje szerokosci to wiem no ale jakos lipnie idzie a drazek to chyba na mnie w ogole nie dziala

Soul: to tylko :kapusta pekinska , salata lodowa ,pomidor , kapusta biala, cebula , papryka , ogorek , kukurydza , marchew , ser feta , oliwki , fasola czerwona i losos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
no własnie, tak to jest, op*****la sie , mamusia mu pewnie żarcie robi to ma git
mnie ledwo starcza czasu by kuraka pokroic i podsmażyc a co dopiero sie bawic w takie fanaberie!! i gdzie tu ****a sprawiedliwosc

ALe tego z tym dziwnym czymstam panga czy jak jej tam to spróbować musze!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jutro jak bede mial czas to moze zrobie pange z ryzem w ananasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jak sie ma czas to sie robi takie rzeczy , w wakacje też cudowałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

WHEY premium