SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
gugcio SOG

Po tym tygodniu wracasz do "normalnej" diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Tutaj juz tak nie robie bo w moim przypadku jeden dobry melanz to jest strata sily powiedzmy na lawce jakies 10 kg ktore poniej ciezko mi strasznie odrobic. Tez ktos tak ma ??


Ide spac dobranoc

Rambo : Nie wiem jeszcze co robic mam maly metlik w glowie.

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-03-29 23:03:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Kiedys po melanzu polecial mi 1kg wagi walczylem ponad dwa tygodnie zeby waga wrocila bez zmian BF bo i tak za duzo juz bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
ułożenie diety to nie problem. Jak chcesz masowac ale bez zmiany bf lub nawet z jej zmniejszeniem wjeźdżaj koniecznie na diete tłuszczowa. Cos na styl Peponenta. Zobacz, on robi masę a z pasa leci. Ja tak samo miałem podczas mojego testu, masa poszła a fat zleciał nawet bez uzuycia spalacza. Teraz też chcę zbić ale juz duzo wiecej sadła a wiem, że zbuduje mieso doi tego.

Pomysl bo to dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ty bylo dawno temu.teraz melanze od swieta a raczej nie melanze tylko predzej kulturalne konwersacje hamow przy butelce Whysky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja tez jak juz teraz pije to tylko lyche.

Rambo : Pomysle nad dieta taka jak ma pepis i chyba wskocze na jego fbw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Ja tez jak juz teraz pije to tylko lyche.

W tym poscie jest za ekskluzywnie
Ja lyche ostatni raz na sylwestra pilem. Kiedys jak mialem wiecej sianka (byly takie fajne czasy ) To o wiele czesciej, a w poprzednie wakacje i komandosa moglem czasem obalic

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
heheheh ja jakos nie wierze w te diety typu Pepis wole jednak troche wegli miec co do lychy tu kosztuje grosze Ballentines 1l 15,49E Jack daniels 0,7 17,49 Chivas regal 21,49, Tulmore dew za 14 z hakiem wiec nie oplaci mi sie Gorbaczowa za 7,49.Natomiast jak na polaka przystalo mam litr spirytusu na czarna godzine w barku, jeszcze nie rozrobiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Ja jak na ruska przystalo to tez mam 1l spirytu ale ja go nie rozrabiam

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Wakacje 2006


Ja mam 0,7 chivasa , ostry cykl na whisky zasze mam w wakacje jak gdzies wyjezdzam

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-03-30 11:58:04

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-03-30 11:58:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

WHEY premium