SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
qwa zboczency tylko bicie piany im w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja jem owsiane na wodzie z białkami jajek i oliwa

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
o qrwa
to jest hardcor...


ja owsiane z wiejskimi - musze zaklocic delikatnie dzemem...bo inaczej nie wchodzi

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
A propo jedzenia to ma ktos przepis gofry bo kiedys pepo mial wrzucic ale mowil ze nie moze zanim w gazecie sie nie pojawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jesli chodzi o platki to nigdy ich nie lubialem , ble

ostatnio zaczelem wlasnie robic omleta i z takim platkami prosto z opakowania byl*****owy, bo bylo ciagle czuc te platki, teraz je miele na proch i jest zdecydowanie lepszy choc i tak co najwyzej sredni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Owsiane górskie dobrze zalać wrzątkiem na noc, rano do omleta są idealne wtedy, żaden kloc bynajmniej nie wychodzi. I nic trzepać, ani bić też nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Don Garcia jaja sobie robisz czy serio?
Jak serio to podziwiam
Ale chyba to jakos smażysz co? bo przecie nie na surowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
owsiane zalewam wrzątkiem- czekam 5-10 minut. w tym czasie robie 5-6 białek jaj na teflonie.

zjadam owsianke, potem zjadam osobno białka jajek i popijam oliwa.

i ot tak hardcorowo a wchodzi łatwo.

przyzwyczaiłem się

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
owsiane bez smaku sa...
a takiego czegos nie zjem

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Garcia, nie kumam, wyrzucasz z jaj żółtka i popijasz białka oliwą? Przecież w żółtkach też są w większości jednonienasycone, a poza tym sporo białka i ważnych mikroelementów, o kwestiach ekonomicznych już nawet nie wspomnę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

WHEY premium