SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Na pewno nie pożałujesz.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1934
A ja jadłem kuraka z brzoskwinią z puszki, smakuje mi nawet

próbowałeś?

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Nie probowalem


Dzisiaj tez dam foty z przyzadzania posilku , udam sie w kierunku meksyku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48740
czyżby tortilla z kurczakiem ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1934
pociągiem jedziesz czy autokarem ?

a kto w domu gotuje szefem kuchni jesteś pewnie

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Z malym opoznieniem ale wrzucam foty z wczorajszej szamy :

Tortilla

Potrzebne nam bedzie :









1.Kroimy piers i wrzucamy do miseczki z marynata.




2. Kroimy warzywa i mieszamy je ze soba.




3. Smazymy a pozniej dusimyu piers na petelni




4. Podgrzeamy placek na patelni.




5. Kladziemy wazrywa i piers na placku i zwijamy go.




6. Marnie zwiniete ale gotowe do szamy





###########################################################################

Caly czas mam katar ale czuje sie dobrze.

Dzisiaj trening klaty + biceps czyli to co uwielbiam

Przed tre wrzucam dzisiaj porcje tego bo wpadlo mi w lapki :




Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-03-05 14:47:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25068
X stimulant to co to?

Bardzo konkretne zarcie robisz, jesteś po szkole gastronomicznej czy samouk z Ciebie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1934
konkretnie to on połamał ten placek
ale oczywiście gotuje jak mało kto na forum, z tych co pokazywali swoje posiłki

co to za anaboliki spożywasz w porze przed treningowej

a tak w ogóle to słyszałem, że zbiorowe żywienie jest o wiele tańsze, może bym wpadł do Ciebie na jakiś mały obiadek

Zmieniony przez - skiera91 w dniu 2007-03-05 16:14:51

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
znow fajne foty , i gadaj jak tam po treningu!!

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

electro
Polecane artykuły