SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ile tam jest wolowiny? bo wyglada na malo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
chaczyk : Trening kicka trwa ponad 1,5 godz. Zawsze ostatniw 30 min to juz sparujemy po 1,5 min kazdy z kazdym.

Bpl-g : Jest tam okolo 350-400 gram wolowiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak zobaczylem zdjecie myslalem ze jest tam ok. 100 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
juz sparujesz? bo z tego co slyszalem to na poczatku przez w***** czasu nie ma zadnego lania sie tylko same rozciagania itp itd

to ladnie sie musiala skurczyc wolowinka

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
To zalezy jaka sekcja u mnie kolezka postawil na pocxzatku na sam boks , troszke rozciagania , jakies tam techniki kopania ale wiecej boksu. Na koniec treningu zawsze jakas wytrzymalosciowka 150 pompek waskich , 200 brzuchow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
nie śledziłem tematu od początku, dlatego być może padło już to pytanie,
a mianowicie, czy mi się wydaje, czy sztangę przy przysiadach kładziesz na kapturach/na szyji, a nie na plecach ?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dobrze Ci sie wydaje tzn klade ja troszke nizej niz kaptury w tym miejscu najmniej mnie boli

Porcja xp wypita , spadam na tre pleckow wypis wieczorem i byc moze filmiki.

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-03-15 17:42:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Wypis z treningu :

Plecy :

1. Podciaganie na drazku nachwytem 3xmax

2. Wioslowanie sztanga 12x60kg 10x70kg 8x80 6x90 3x95kg

3. Wioslowanie sztangielka wedlug zalecen FU 3x8pow 33kg

4. Sciaganie gornego drazka wyciagu 2x8 pow

5.Martwy na ugietych nogach ciag rekreacja 100kgx10x3serie

Nogi :

1. Uginanie nog w lezeniu 3x10pow

Dzisiaj bylem strasznie zmeczony w ciagu dnia nawet zasnalem w pracy na krzesle ale przed treningiem wrzucilem puszke Tigera i porcje xp. Dostalem dobrego kopa i heyah na trening.

Pierwszy raz dzisiaj robilem wioslowanie sztangielka tak jak Fu mi napisal tzn staralem sie , ocencie filmik. Sila dzisiaj na sztandze poszla do przodu co bardzo mnie cieszy.


Xp przed treningiem takze daje rade wiec az tak bardzo nie odczuwam braku shota.

Poprzedni trening :
https://www.sfd.pl/TEST_-_ZŁOTY_STRZAŁ_Z_SHOTGUNA-SKLEP_SFD-t314901-s28.html


Filmiki :

Wioslowanie sztanga 12x60kg




Wioslowanie sztanga 10x70kg




Wioslowanie sztanga 6x90kg




Wioslowanie sztanga 3x95kg




Wioslowanie sztangielka 8x33kg i tutaj prosze o komentarz co do techniki(fu o to ci chodzilo ?? )





Foto dla saiba :






###########################################################################


Gryf licze jako 10 kg a byc moze wazy wiecej

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-03-15 21:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Jak tak patrzę już na trzeci z kolei trening pleców, to odnoszę wrażenie, że to jest wszystko dużo lżejsze od Twoich możliwości.

Moje odniesienie jest np. względem klatki, gdzie walczysz ze sztanga na skosie(z resztą nieźle obciążoną).

Ja obstawiam, że ~45kg na sztangielce przy wiosłowaniu, to byłoby optimum od którego powinienieś zwiększać co tydzień ciężar po 2,5kg lub po 1,25kg.

Na sztandze już zaczynasz coś więcej nakładać, ale też nie widzę żadnego wysiłku.

Jak to jest? Czy to jest za lekkie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ten tel kreci dobre filmiki ale jego minusem jest ze ty filmiki strasznie dynamiczne sa i wydaje sie ze to ciezar light. Ja nigdy praktycznie nie robie treningu bez max ciezarow. Ciezary ktorych uzywam sa naprawde maksymalne.

Szkoda ze filmik ze sztangielki jeszcze nie smiga ale tam dzisiaj dalem 33 kg zeby zrobic tak ja Fu radzil i mam nadzieje ze to o to chodzilo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

WHEY premium