SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Kazdy inaczej mowi , sa tez tacy co smigaja z przodu i z tylu do samego dolu tzxn klaty lub karku

Do czubka glowy to bym tam 90 smigal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
to śmigaj 90

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Ja jestem za opuszczaniem do czubka.
Barki źle nie rosną, ich siła także,
także... po co ryzykować i być mądrzejszym od speców, doradzających właśnie nieopuszczanie do samego karku.

Jak chcesz. Do przemyślenia.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Zlych barkow nie masz wiec na nastepnym treningu tak zrobie i napisze swoje spostrzezenia co do tego opuszczania.

Marzy mi sie 100 na barki ale do tego jeszcze dluga droga ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Kurczak z ryzem w kawalkach ananasa

1. Na poczatek gotujemy ryz




2. Kroimy piers kurczaka i ananasa.




3. Smazymy piers z ananasem




4. No i juz usmazone wrzucamy do ryzu




Samcznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
mam prawie takie same posilki... prawie robi roznice tylko ananas

Dobre foty stary

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
spoko przepis ale suchego ryżu nie przełknę, dodałbym do tego jakis sosik słodko kwaśny ze słoiczka

edit: a tak z ciekawości ile tego ananasa i mięcha wrzucasz? bo wygląda na porcji że nie za dużo





Zmieniony przez - SoulReaver w dniu 2007-03-03 22:18:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Pol ananasa(ta polowka co widac na focie) , i jedna polowka piersi plus kawalek drugiej , mysle ze jest jakies 150 gram


Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-03-03 22:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
z tym ananasem ciekawy pomysl, sam sie nad tym zastanawialem. ale wybralbym z puszki chyba

dobra klatka na ostatniej fotce

wyciskanie tez robie do czubka tylko, na brak wzrostu tej parti nie narzekam, wiec rowniez moge polecic wykonywanie go w ten sposob.

pozdr

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja czesto jestem po towar w hurtowni owocow i warzyw wiec zawsze sobie cos wybiore i na tym robie kuraka.

Wojtas : Spoko na nasteonym tre tak zrobie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

WHEY premium