SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAZ!!!!LUKASZ KAZIMIERCZAK ODPOWIADA..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
ro temu w tym dziale niektórzy "pro" sie zemnie smiali ze na mase jem W 7,5 g B 4 co o tym sadzisz [ ciezki ektomrfik] , twierdzili że tego jedzenia niejestem w stanie "wchłonąć" z kuracji byłem bardzo zadowolony

"Ready To Die,Ready To Live"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
b-50 2po tren i 3 na noc z ta novorapid opisze pozniej bo zmiatam na koncert PINK FLOYD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ok dzieki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Ja słyszałem ,że teraz i insuline i hormon wbijają zawodnicy domięśniowo.
Prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ZASADY WSTRZYKIWANIA INSULINY
Insulinę wstrzykujemy do tkanki podskórnej w następujących okolicach: pośladki, brzuch, udo, ramię. Miejsce wkłucia należy regularnie, ale nie częściej niż co kilka dni zmieniać. Nie wolno jednak tego czynić bez planu, ponieważ insulina z różnych miejsc wchłaniana jest do krwi z niejednakową szybkością, np. z brzucha wchłania się szybciej niż z ramienia, a z ramienia szybciej niż z uda. Dlatego w tych samych porach dnia należy wstrzykiwać insulinę w podobne okolice.
Jeśli wstrzyknie się pomyłkowo insulinę domięśniowo, działa ona szybciej – powstaje ryzyko hipoglikemii. Ocieplanie miejsca wkłucia przyspiesza wchłanianie insuliny, zimno je opóźnia. Ruchy i masaż w okolicy wkłucia przyspieszają wchłanianie insuliny.
Dawka insuliny, jaką wstrzykujemy, zależy również od wielkości posiłków, a ściślej mówiąc od zawartości w nich węglowodanów (liczby wymienników węglowodanowych – WW). Ponadto ilość insuliny, jaką należy podać na 10 g węglowodanów (jest to 1 wymiennik węglowodanowy), jest różna w zależności od pory dnia.

Rano: 1 WW — 1-2 jm. insuliny
Południe: 1 WW — około 1 jm. insuliny
Wieczór: 1 WW — około 1 jm. insuliny

Uwaga! Są to wielkości orientacyjne. Powinni Państwo sami na podstawie samokontroli sprawdzić, jakie macie zapotrzebowanie.

W drugiej części niniejszego opracowania przedstawione zostaną algorytmy (schematy) leczenia insuliną.

Prof. zw. dr hab. med. Jan Tatoń
Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wew. i Diabetologii AM - prof. dr hab. med. Anna Czech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
future co myslisz o połaczeniu deki i bolda?ale nie jedno po drugim tylko równoczesnie. oczywicie tesc jako baza.słyszalem pare opinii ze takie połaczenie deki i bolda dobre jest. ja bym osobiscie wolal zaczac od deki a potem przejsc na bolda ale co ty o tym myslisz? cykl schematycznie wygladalby mnej wiecej tak:
1-10 deka
1-16(18) bold
1-10 enan
11-20 prop
10-20 wino inj

no i jakas mete na kicka np.ale to mniej wazne. chodzi o sama koncepcje deki i bolda razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
luk a teraz mi powiedz po hooj wklejiles jakis opis insuliny ??/

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
To jak sie powinno brac z ulotki to ja wiem. Pytam jak biora kulturści bo slyszalem ze teraz i hormon i inse szybiej doiesniowo zeby posilek po treningu zjesc szybciej a nie za szybko po injekji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
bold na 16 tyg zwieksza ilosc krwinek czerwonych ,optymalnie 12 tyg max ,sam mialem cykl na 14 tyg w 12 (nie pamietam liczb) ale poszla morfologia mocno do gory ,przypadek bo badalem watrobe 9 tyg na oralach ,
insa dobra na 5,6 tyg po kilku tygodniach komorki nie sa w stanie przyjmowac duzych ilosci glikogenu i organizm zamienia to w rezerwe tluszcz max z zalozona dieta na ostatni guzik potem idzie fat z dnia na dzien ,dobrze wychodzi na most odpoczynek od saa z nowym bodzcem do wzrostu
napewno jest inaczej w staku przy dodaniu gh przybajmniej w praktyce

Zmieniony przez - pulok w dniu 2009-01-31 20:33:27

Zmieniony przez - pulok w dniu 2009-01-31 20:36:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokowanie układu HPTA

Następny temat

odblok-nolva

WHEY premium