SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAZ!!!!LUKASZ KAZIMIERCZAK ODPOWIADA..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
z drugiej strony to superanabolon jest wy***anym gównem nie wartym żadnych pieniędzy i nie podniecaj się mitami,że są dobre partie itp. no chyba ,że sobie sam z Czech przywieziesz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
Witam,
nieczytalem poprzednich pytan, ale mam kilka wlasnych, i bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedz na nie
Z gory informuje ze pytania sa jedynie czysto teoretyczne i maja na celu zaspokojenie mego glodu wiedzy
A oto i one :

1) Czy uwazasz ze stosowanie insuliny wraz z samymi SAA ( test. suspension, metandienon, nandrolon, oxandrolone ) ma wieksze znaczenie, czy niewarto raczej ryzykowac ewentualnych "niedogodnosci" ???

2) Czy warto zainwestowac w taki cykl z Insulina, oxandrolonem i poteznymi dawkami kreatyny ??? Czy efekty takiego cyklu beda faktycznie zaskakujace ( jak to slyszalem ) ???

3) Czy masa zdobyta na Anapolonie faktycznie spada czy moze zostaje z niej kilka kg. Jesli warto interesowac sie tym srodkiem to z czym sugerowalbys go laczyc ???

Chyba tyle, jakby mi sie cos jeszcze przypomnialo to napisze
Pozdrawiam

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3471
a ja tylko chciałbym podziękować Future oraz osobie która go nakłoniła do aktywnego uczestnictwa na sfd

w tym temacie można sie dowiedzieć 10 razy więcej jak na ostatnich 5 stronach z tematami..

[Klub miłośników strzykawek z zielonym tłoczkiem]
[piwo bez soku - sex bez gumek - chuliganka bez sprzętu]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
ja mam jeszcze jedno proste pytanie, mianowicie jak wyglada twoja suplementacja okolotreningowa? jakies wegle przed treningiem? po treningu? a moze w trakcie? jakas glutamina bcaa? czy po treningu pijesz jakies wpc? czy odrazu jesz normalny posilek itp.
z gory dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
clemenza:dzieki..wreszcie i ktos mnie docenil
...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
ty nadal nie rozumiesz chyba ,że masz chłopcze 16 latek i w tym wieku powinieneś się zając lepiej czym innym niż dopingiem , bo zrobisz sobie krzywde i nawet nie bedziesz wiedział kiedy ,


poza tym moderatorowie widze w dupie mają regulamin skoro sie gimnazjum po dopingu panoszy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ale kto ma 16 lat!

EDIT::: O zesz kurva - faktycznie - Kamil 1982 Masz zakaz udzielania się w dopingu - tematy możesz śledzić... conajwyzej...

Fogle trzeba cos z tym zrobic.

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2005-11-28 17:42:32

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
ja jestem za tym zeby dział doping był od 21-go roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
heh.......przynajmniej prawde w profilu wpislaem wpisze sobie 19lat i bedzie dobrze... ehh wielu 16latkow jest w dopingu tyle ze mają wpisane po xx lat i jest dobrze no dobra pisac nie musze tutaj i tak wszystko wiewm co potrzebuje

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokowanie układu HPTA

Następny temat

odblok-nolva

WHEY premium