SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAZ!!!!LUKASZ KAZIMIERCZAK ODPOWIADA..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
"no tak-ja tez takich metod się 3mam-lubię tego kopa na jajkach po HCG-fajne bzykanko jest wtedy-ciekawe"

opowiedz wrazenia

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Mam takie pytanie, mysle ze wszyscy chetnie usłyszą Twoją opinię na ten temat, mianowicie co sądzisz o cyklach 2 tygodniowych w systemie np 2 on 4 off z użyciem dość pokażnej ilości środków, powiedzmy 1-2 gr. na tydz. Oczywiście jedynie krótkie estry / bez estra / orale.
Chodzi mi o użycie takiej metody przez kogoś bez ambicji do startów a troszczącego sie o zdrowie. wg opinii specjalistów jest to metoda ktorą można bawić sie długo, np 10-20 lat bez takiej szkody dla organizmu jak np 10 on 10 off.

Dzieki i pozdrawiam.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
6I9 Ciebie Gagatku dobrze znam .Dobre pytanie też jestem ciekaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
gregor odstaw wszelkie koksy na 1 miecha to zobaczysz ze palka nawet ci nie stanie na chwile nie mówiąc o pracowaniu jajek

Jakie Założenie Masz-Proste-Walczyć i Wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
Ja myśle że wiele ludzi tu zagląda@!
tacy ludzie co nigdy nie sięgną po kox
moze brak im odwagi ja tez nie siegne

wiec prosiłbym ŁUKASZA o jakąś super dietke

Jakie Założenie Masz-Proste-Walczyć i Wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Łukasz, ja mam parę pytań odnośnie Twojego pierwszego cyklu sterydowego - z czego się składał, ile trwał, w jakim wieku został zrobiony i najważniejsze - jak wyglądały Twoje osiągi, gdy zaczynałeś cykl.
I może jeszcze - co polecasz nowicjuszom dopingu w sferze pierwszego cyklu?

pioteeer1 - rządzisz

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
mhm!


Co pan sadzi o syntholu ?

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 680
z tym Londynem sie zgadza bystrosc nie zawadzi ,ciekawe czy koledze reszta tez idzie w parze
tren bardzo dobry w tabl BRITISH DRAGON lub amp tej samej firmy ale ostroznie bo to powazny towar
boldone-znakomiy towar poprawiajacy jakosc juz przy 250mg/tyd
co do hcg to napisalem jasno,dodam jeszcze ze efekt oslabia sie z kolejnym stosowaniem tego sroska wiec dawkowanie trzeba delikatnie zwiekszac,poza tym nie wiem czy jeszcze 500 sa dostepne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 680
moj pierwszy cykl-metka polska 8 tyg 240 tab,sila wzrosla ok 20kg na klatke 40 na przysiad wzrost wagi 8kg dobrzewygladajacych miesni.uwazam ,ze nie jest to zly srodek na pocztek uwarunkowaniem jest stosowanie zracjonalizowanej diety
co do cykli 2 tyg/4 tyg przeerwy nie znam nikogo kto takie stosuje
jest taka metoda hatfilda 4/2 przerwy ze stosowaniem srodkow i zwiekszaniem mocy srodkow w jkazdym z nich kolejno ale nie jest tez popularna a ja je nie stosowalem wiec nic tez nie bede pisal
sytol jest poweszechnie stosowany i dlugo jeszcze bedzie,odpowiednio zaaplikowany nawet moze byc niewidoczny a daje porzadane efwkty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokowanie układu HPTA

Następny temat

odblok-nolva

WHEY premium