SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niech mi teraz ktoś powie, że zawodowcy są czyści

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytał ktoś dzisiaj ostatnią stronę gazety wyborczej "rozmowy kontrolowane"? (fragment nagranej rozmowy ujawniający powszechność środków dopingujących wśród kolarzy) - polecam


zawsze chciałem być zawodowym sportowcem, ale jak w takich warunkach można się rozwinąć, zdobyć jakiś tytuł i nie zginąć od koksu? - koszmar -

nie mam nic przeciwko tym, którzy biorą - ich wybór - ale taka sytacja nie postawia zupełnie wyboru tym, którzy chcą być czyści



"Czlowiekiem byc nie warto, aniolem nie warto...
Miedzy pieklem a niebem wiecznym ogniem plonie nasze ludzkie serce - wciaz nienasycone"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
amaeryki nie odkryłes !!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ameryki nieodkryl ale ma racje ze to jest dosc****owa sprawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Juan Antonio Samaranch opowiedział się za legalizacją dopingu.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie zgadzam sie z nim - niech to robią legalnie - a nie lecą w h... ze niby osiągaja to na czysto - - - z drugiej strony to tez nasza wina troche --- podnosimy poprzeczke (kibice) coraz wyżej - to jak ci ludzie maja temu sprostać!! - :)

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie się zgadzam, co do legalizacji - przynajmniej wszystko byłoby jasne, choć nie wiem, jak przyjęli by to nieuświadomieni kibice, którzy chcą wyników, ale przeklinają nawet odżywki

a swoją drogą, ciekawe, co myśli reszta na sfd (sonda-wyraźcie swoje zdanie, jeśli macie ochotę)


"Czlowiekiem byc nie warto, aniolem nie warto...
Miedzy pieklem a niebem wiecznym ogniem plonie nasze ludzkie serce - wciaz nienasycone"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23363
Ja jestem za legalizacją skoro i tak wiekszosc bieże . Może wtedy sterydy staniały by i było mniej podróbek , pewnie by sie wiecej też o tym mówiło i byłoby wiecej osób uswiadomionych a co za tym idzie mniej tragicznie konczących.

Swiadomosc zrycia ryje bardziej niż zrycie

..::POWERLIFTING::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
widzę tu wyraźną manipulację ankietą hehe

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM DOBREJ RADY!!!

Następny temat

superek

WHEY premium