SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAZ!!!!LUKASZ KAZIMIERCZAK ODPOWIADA..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 680
GREGOR_ian : samo stosowanie takich srodkow jak sustanon lub testanat gdzie zawarty jest propionicum dla Twojego dobra lepiej jak by propionikom byl podawany ze stala amplituda a tu jest niezle rozhwianie dobrze by bylo sustanon przeplatac z propionicum sustanon/przerwa/propionicum/przerwa/sustanon
lub
sustanon/przerwa/propionicum/przerwa/propionicum/przerwa/sustanon/przerwa
druga wersja dla lzejszych zawodnikow
jeszcze maly klopot w tym zeby nie przesadzac tez z tym propionicum i ie ladowac go za duzo 20-25 mg co 2 dzien wystarczy,najlepszy do tegojest chyba obecnie o ile masz pewnosc PROPIONAT 5% dziel go na pol,a druga polowke przechowaj w lodowce,zmien igle i mozna go bez problemu zaaplikowac
przynajmniej ja tak robilem kiedys
z czasem dawki sie zwieksza wiec dla ciezszych zawodnikow stosowanie sustanonu co 2 dzien nie jest zadnym wyczynem
faze z trenbolonem -przesunal bym o 3 tyg w dol i przedluzyl caly cykl
a o wyrownaniu juz sie wypowiadalem wiec nie poruszam tego ponownie

SYNTHOL-utrzymuje sie ok 3-4 miesiecy zanika kapletnie ,mozna trenowac z wiekszymi obciazeniami bo uposledza bol w miejscu iniekcji modrze stosowany w celach kosmetycznych podawany jest od 3-do max5cm jednorazowo nie czesciej niz co 4dni,daje widoczne rezultaty juz po 3 wstrzykniecciu
malo kto sie do tego przyznaje ale nasi zawodnicy tez to uzywaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
ano. a z tym uposledzaniem bolu to ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Łukasz co powiesz na temat igf-1 srodek ostatnio bardzo popularny w USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukasz bardzo dziekuje za wypowedz w moim temacie. faktycznie nie pomyslalem o takim rozwiazaniu. bede robil z kumplem wiec z propem obejdzie sie bez lodowki. farmaczek 5% na pol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Moje pytanie niestety tez umknęło Twojej uwadze;)

Powtórze bo to dla mnie ważne:

Jakie środki uzywasz/polecasz osobie będącej w fazie redukcji wagi Co lepsze clenbuterol/salbutamol Czy robic przerwy w ich stosowaniu czyli 2on 2 off i przeplatać np z efedryną czy radzisz dłuższy cykl Z góry dzięki

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Ja podczepie się do pytania Doriana (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko). Mianowicie kończę cykl wraz z odlokowaniem pod koniec stycznia, następny cykl planuje na kwiecień, czy do tego czasu ma sens mostkowanie z sally? Nie ukrywam też, że przez ten czas będę próbował delikatnie coś spalić z tłuszczu..

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
spoko, w kupie siła:P

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Dural ja sobie boldka odpuscilem...koszt nie rowny efektom na nim..tak sadze...skad Venom wie ze nie zostanie z***ane te 2 pokolenie? ma jakies badania tego? ma duza stycznosc z medycyna (fizjologia czy inny shit ? bo jednak trzeba miec wiedze zeby wiedziec jak jest naprawde...ja tylko przypuszczalem z eq kiedys...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
tren bardzo dobry w tabl BRITISH DRAGON lub amp tej samej firmy ale ostroznie bo to powazny towar

Tren w tabl ?

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
tren w tabl: parabolan BD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokowanie układu HPTA

Następny temat

odblok-nolva

WHEY premium