SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAZ!!!!LUKASZ KAZIMIERCZAK ODPOWIADA..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
future a kiedy twoim zdaniem juz czuc dobrze npp? w którym tyg sie wkreca porzadnie juz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39250
tomczers- no skoro uzywa go zaraz po antku to raczej odpowiedz nasuwa sie sama

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
F1 future napisal ze nie zaraz po antku tylko na tydzien przed koncem. a wiec odpowiedz nie byla az tak oczywista. dlatego pytalem. bo nie wiem dokłądnei czy bombe porzadnie czuc w drugim tyg czy wtedy sie wkreca dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Future taki cyklik krótki i lajtowy bo świeżak jestem, to mój pierwszy cyklon co byś innego zaproponował, chętnie poznam Twoją opinię.

A druga kwestia - myślałem, że hcg/pregnyl to dopiero przy długich cyklach >10 tygodni?

Tomczers - wiem, że E Bol poprawia anabolizm tylko, miałem na myśli odblok T Bol lub PCT Assist z CEL i do tego dodatkowo E Bol.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a pytanie z innej beczki co ruszy po antku ?

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
Future czy stosowałeś kiedyś finateryd ? Co myślisz w ogóle na temat stosowania finasterydu ? Znasz jakieś sposoby na uchronienie swojej czuprynki na głowie przed łysizną ? Czy w kręgach w których się obracasz mają na to sposób czy nie bardzo ?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
to teraz ja zapytam , czy jakikolwiek under wypuszcza dobry gh czy prawie wszystko to fake , nie wiem czy juz padlo takie pytanie ale zastanawia mnie teratogennosc boldka czy to prawda czy mit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
po antku juz nic nie ruszy,moznbna dorzucic insuline wtedy bedzie mozna powiedziec o jakichkolwiek zmianach ale dobrze wykorzystany antek nie jest porownywalny do niczego - uczulam,nie mieszajcie tego zniczym bo zaburza to jego dzialanie.
Dla kolegi poczatkujacego-nie kabinuj,schrup 200-300metki i bedziesz zadowolony bardziej jak ni ejden zaawansowany po anapolonie. Pierwsze cykle to jak pierwsze pocalunki pozniej juz nie jest tak pieknie.
Finasteryd owszem zanm osoby ktore uzywaja,ale jest to kolejny srodek farmakologiczny ktory moze i hamuje lysienie i nawet podobno efekty powiekszenia prostaty . Jednakze w niektorych badaniach klinicznych wykazywal dzialnie pobudzajace wzrost antycial jak zreszta wiel srodkow tego typu wic juz chyba lepiejn pogodzic sie z ta lysinka.
Terratogennosc boldzia - nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
anglia23 : nie probowalem nie orginalnmych gh i raczej odradzam,lepiej wydac troche wiecej kasy i miec pewniaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
ŁUKASZ twoim zdaniem srodki z ATOMIC LABS czy SCANTEL FARMA(stanox) sa godne uwagi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokowanie układu HPTA

Następny temat

odblok-nolva

WHEY premium