SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAZ!!!!LUKASZ KAZIMIERCZAK ODPOWIADA..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie dotyczace wykrywalności Treenbolonu Acetate w moczu , różne źródla podają różne terminy -jedni do 5 tyg inni nawet do 12tyg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tez mam 3 pytania
1. jaki jest najlepszy sposob na radzenie sobie ze stagnacja bo wiadomo ze nie robisz/robiles krotkich cykli
2 jaka jest twoim zdaniem odpowiednia dawka gh ( cel przyrost miesni nie spalanie tluszczu)i pory dawkowania
3 co myslisz o przeczyszczaniu receptorow w trakcie cyklu za pomoca clena np?? ma to sens ? chyba ze znasz lepsze sposoby

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
Mocny275: co do srodkow,z tym jest roznie ale kazdy najchetniej stosuje apteczne
oczywiscie sa tacy ktorzy probuja wszystkiego i nawet niesprawdzonego a nawet nie potwierdzonego zadnymi badaniami klinicznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
pako26: dawka 2iu w zestawieniu 3/1 off jest wystarczajaca do efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukasz bedzie ok?

5:00 gh, aeroby o 6:00, 6.45insa, 7:00 sniadanko,

I po treningu silowym popoludniu gh i nie wiem jak z ta insulina bo slyszalem ze po inj gh godzine lepiej nie jesc a biorac tez insuline po treningu to wiadomo mija sie z celem

Dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
B-50:
1.stagnacja - odwieczny problem.zastosowanie dlugich estrow samow sobie juz jhest rozwiazaniem,.
Kiedy minie pierwszy efekt i zwyzka wagi ustanie po 5-7 tygodniach dostajemy nowego kopa i juz po 9 tygodniu wstepuje nowa chec poparta z regoly przyrostem wiekszej sily i wytrzymalosci.Organizm oswaja sie ze zdobyta (wagą) i przestajemy byc juz tak zmeczenmi.
Dobre sa tez okresowe manipulacje insulina i fluktuacje weglowodanowe co oczywiscie idzie w parze.
"czyszczenie" receptorow pozostawie teoretyką,
clenbutelor pozostawiam dla celow jakosciowych-zbytnio obciaza odsrodkowy uklad nerwowy i samopoczucie u wiekszosci stosujacych jest kiepskie i dodatkowo w okresie masowym odbiera energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
GREGOR_ian:

troche rozwlekly dzien Ci sie robi i brak bialka nie przemawia za rozsadnie za tym,nie wiem jaki masz cel moze powiedz bo nie jestem w temacie a latwiej bedzie mi cos doradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce zrobic cylk na zdobycie paru kg dobrej jakosci mesa , jednoczenie zbijajac troche fatu.

Chcialem uzyc srodkow takich jak
gh mam 1000ju apteczniaka
insulina krotka
t3 bede mial jakies apteczne francuskie

do tego z innych saa boldenon , cypio, enan


I chcialbym to jakos wszystko logicznie w kupe zlozyc. Tylko mam wiele kontrowersji co do optymalnej pory przyjmowania tych srodkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
1.jaka isulina 3 czy 5/6 godzinna
2.jak czasowo-czy treninbg musisz robic w jakis okreslonych porach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jest sens robić np 8 tyg enan potem przejść na omnadren na kolejne 8tyg podbijając dawke troche?

planuje coś takiego tylko nie wiem jak to zrobic żeby były po 8tyg przyrosty

1-6 metka 20-30mg
1-8 enan 250 e5d
8-22 omek e4d
18-22 wino 20-30mg

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2008-12-12 20:03:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokowanie układu HPTA

Następny temat

odblok-nolva

WHEY premium