SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf / Silniejszy niz wczoraj, silniejszy pół dnia temu, silniejszy niż godzinę temu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
5.11.2011 DT

- PP 1x14 i 1x12 40 kg
- Przysiad 2x14 80 kg
- Zuraw 2x15
- Invented row 2x20 (rehab)
- WL 1x14 i 1x12 60 kg
- Wspiecia na palce 2x25 90 kg
- Brzuch

Powiem panowie tak: moc nawet nawet na treningu, dzis byly 2 wf'y i na 1 biegalem na 1000 m , czas = 3 min 31 sek , juz mnie to dobilo przed treningiem troche, ale i tak dosc swietnie bylo.
Na zurawiu nie wiem jakim cudem skatowalem tak ostro lydy, nigdy tak nie czulem ich po wspieciach .
Po siadach tez dosc dwojki czulem, pewnie sa przeciagniete.
WL nawet nawet, spodziewalem sie ze lzej troche pojdzie.
PP pod wzgledem technicznym jak dla mnie to zenada byla, jezeli chodzi o sile to byl spory opór

Moze wstawie jakies filmiki, ale cos watpie, bo uzytkownik: Wojtek6(znajomy z real) wzial sobie 1 film zgral na kome i pokazal dla znacznej grupy osob zeby sobie mnie wysmiac, ale to no comment, ja nie wspominam juz jak MC wykonuje kolega :>

I to chyba tyle, dziekuje za uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
widze konkret sila jest :) a przy malych ciezarach tak to niepozornie wygladalo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Filmiki:














Macie tu panowie filmiki instruktazowe

A tak powaznie, to do oceny, pp mysle ze mam skopane, choc lepiej niz na poczatku jak robilem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Nie pokazałem, zeby wysmiac. Wrzucałem piosenki z kompa na kome to i filma wrzucilem. Zobaczyły to tylko 4 osoby łacznie z Twoim bratem, wiec tak nie sraj i nikt sie z Ciebie nie smiał tylko z Twojego ziomka, co jak zacząłes krzyczec to spier.dolił na bok ahhah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
No ok,niech bedzie ze wierze, bo w sumie przy tym nie bylem tylko slyszalem tak, ale nie zgrywaj wiecej filmow i nie pokazuj ich na zewnatrz, ja wstawiam je tutaj zeby sobie forumowicze ogladali i oceniali a nie jakies belzebuby co o niczym pojecia nie maja i tylko zazdroscic potrafia, a sami nie umieja do niczego dojsc.

Zreszto dla mnie taki wynik co mam teraz w wl, jak na mnie i to w okolo pol roku to jest zayebisty, moze moglbym sie czyms wspomoc, zeby podgonic was za nastepne pol roku, ale narazie wole na sucho jak najdluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wojtek - fajny kumpel z ciebie To co jest dla forum, jest tylko dla forum i koniec! Chyba że autor sam zacznie pokazywać.

Też teraz technikę na pierwszym miejscu stawiam - duże zakresy są super

Wezmę Twój trening którym zaczynałeś - chyba nie masz nic przeciwko?

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-10-05 21:36:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
To od poczatku:

PP - wybijasz to na garbie, grzbiet puszczony calkowicie, ale plynnosc ruchu jest za to o niebo lepsza niz byla wczesniej. Trzymaj sztange na obojczykach, mocno wypnij klatke w przod - nie musisz schodzic do takiego pol-siadu, ciezary nie sa duze...to ma byc dygniecie nogami i eksplozja w gore. Na drugim filmiku za wiele nie bylo widac przez to pranie na poreczach aha i to ostatnie powtorzenie co wybiles i trzymajac ja w rekach poszedles ja odlozyc... trzeba bylo ***** jeszcze do drugiego pokoju z nia isc.... nie rob tak!! masz odlozyc na obojczyki i dopiero na stojak.

WL - mostek nie zapadniety, jest OK. Z czasem tylko bedziesz musial nauczyc sie nie flarowac tak lokciami, bardziej je sciagac w strone tulowia co polepsza wyciskanie, ale nie jest to czynnosc do nauczenia "od zaraz" wiec spokojnie.

Przysiad - tu chyba najwieksza poprawa, podwijania ogona to ja tam nie widze (choc moze sie myle) widze za to puszczony dolny odcinek kregoslupa, co swiadczy o tym ze pusciles brzuch - brzuch ma byc spiety, ogolnie OK, tyle ze walka o ostatnie powtorzenia nie zawsze jest najlepsza droga kiedy przyswajasz technike. I zalatw sobie jakies stojaki bo sie pokaleczysz...niewyobrazam sobie tego, ze przy 100kg tez tak sobie chodzisz - za duze ryzyko.

Dla porownania przysiadow: https://www.sfd.pl/Stanisuaf/Dziennik/_Sila/Masa-t768591-s22.html

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2011-10-06 08:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak Antoś, w PP grzbiet i brzuch całkowicie puszczony. 20 kg więcej i przeginałoby Cie to w przód to w tył.

Wl ładnie już, plus co Antos zauważył.

Przysiad jw, ale dziwi że już przy tak stosunkowo niewielkim ciężarze wstajesz plecami.


Kolegów olej, za rok na filmach będzie +150 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5189
zazdroszcze siły w siadach, pozdro Adrian :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Wstaje troche plecami, bo wiadomo, robilem na zanizonych ciezarach a tu nagle skok o 2x tyle, zreszto jeszcze do takich ciezarow nigdy nie doszedlem , bo ciagle sie cofalem, wiec dla mnie moze to byc dosc sporo juz

Cokta, ty sie mnie nie pytaj, tylko bierz i rob - gore mi ladnie ruszylo dzieki temu, a w sumie to wszystko zawdzieczam Antosowi bo on to ulozyl :)

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2011-10-06 16:40:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę :)

Następny temat

ABSII i prostowniki pleców - osobny trening

WHEY premium