SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf / Silniejszy niz wczoraj, silniejszy pół dnia temu, silniejszy niż godzinę temu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
taki duzy przeskok nie bedzie tez dobry :) dorzuc pare kg i systematycznie dodawaj :) jak narazie czujesz ze masz mega lekko daj 5 potem znowu i znowu a jak juz bedzie troche wicej to zacznij dodawac po 3- 2 jak juz bedzie Ci szlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
40kg w mc to nawet w chvj suchar by to na lajcie podnosil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
stań bliżej tej sztangi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
doloz, bedzie widac jak na dloni wszystkie "ale"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Panowie, dzis sobie tak rozmyslalem, zreszto juz dawno, ze mnie zalalo troche(92-93 cm w pasie to sporo jak na te obowody inne, co mam), wiec postanowilem sie troche wyciac, zanim zima, a potem masa troszke lepszej jakosci z glowa, bo to co robilem do tej pory to fakt, sila skoczyla troche, obwody tez delikatnie, ale pas tez ladnie.

I tu pytanie do kolegow ktorzy sie wycinali: czy warto uzyc jakiegos spalacza?, bo nad tym myslalem rowniez, chce stracic fat, przy jak najmniejszej utracie miesa.
Co ogolnie polecilibyscie zrobic w tym kierunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
DT 3.10.2011

- HP 2x14 35 kg
- MC 2x14 70 kg
- Porecze 3x8
- Drazek nachwyt 2x4
- Wspiecia na palce 3x25 90 kg
- Brzuch
- Aeroby 15 min

Zwiekszylem sobie troszke to hp ciezar, do mc dzis walnalem na tym ciezarze co robilem normalnie ostatnio i jakos nie odczulem zbyt wiekszego zmeczenia. Ogolnie dzis moc byla na treningu, jedynie drazek oporowo

Dodalem tez 15 min hill sprintow(przerwy w tym wliczone, samego biegania to moze 2-3 min), musze z pasa zrzucic troche

No i to wsio w sumie, moze dodam filmiki potem, bo wlasciwie z kazdego treningu mam


Micha trzymana ciagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Masz nieprawidłowa pozycje podczas dipsów, poza tym bujasz sie okrutnie.

Tak to mniej więcej powinno wyglądać:






W mc za mały ciężar by ocenić technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
nie moja wina, ale juz mam na to sposob, poprostu wolniej robic, dobra wstawiam filmiki z mc i hp:







z reszty nie ma co, drazek lipa, dipsy troche lepsze dzis ale jeszcze nie tak jak powinno byc

PS: dzieki Hubert za filmik





Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2011-10-03 19:52:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę :)

Następny temat

ABSII i prostowniki pleców - osobny trening

WHEY premium