SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf / Silniejszy niz wczoraj, silniejszy pół dnia temu, silniejszy niż godzinę temu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dzien treningowy:

1.Rozgrzewka ogolna

2.Przysiady 2x10 rozgrzewka 50/75% c.d / 2x20 60 kg
3.Wspiecia na palcach 3x25 75kg
4.MC 2x10 (50/75%c.d)/2x20 60 kg
5.Podciaganie podchwytem 1x7 i 1x6 2,5 kg
6.Wyciskanie skos glowa do gory 2x10(50/75%c.d)/ 1x19 40 kg i 1x12 40 kg
7.Pompki klasyczne 2x15 i 1x10
8.Spiecia brzucha 3x30

Nie wiem co sie dzisiaj stalo, kompletnie mnie sily opuscily, kazde cwiczenie robilem z wielkim trudem, co jeszcze we wtorek bylo dla mnie szmata.

Przysiady i MC sie jakos udaly, wiekszosc powtorzen wyszla nawet technicznie no i sie udalo te 20. Natmomiast drazek juz, w 2 serii nie dalem rade 7 powtorzenia, ledwo 6 dobilem. Wyciskanie skos to porazka, ledwo 40 kg na sztandze i juz w 1 serii zdechlem, nie mowiac o 2 gdzie ledwo ponad polowe planowanych powtorzen zrobilem. Pompki wspiecia i spiecia to akurat jako tako, w sumie najlzejsze cwiczenia dzis

Tak czy siak, planowalem schodzic specjalnie nawet na 18 powtorzen, nie to ze juz nie dalem rade na 20, jednak dzisiejszy trening dal mi do zrozumienia ze to juz pora, bo dalej nie wytrzymam, w sumie to dobrze bo tak to mozolnie idzie ze mialem czasami ochote to rzucic i pojsc sobie , fakt ze to tyle samo czasu zajmuje co nawet taki trening z 5 powt ale wiecej serii, jednakze, latwiej zrobic mniej powt :D

Tak sobie liczylem, to maxymalny czas trwania cyklu tego to do konca roku rowno, zakladajac, ze co 2 tyg bede schodzil zawsze o 2 powtorzenia, ale pewnie bedzie szybciej i wtedy startuje albo 5x5 albo FBW 5/3/1 Jima Wendlera, trzeba bedzie wkoncu jakos konkretnie podkrecic TS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Nie wiem co sie dzisiaj stalo, kompletnie mnie sily opuscily
może to efekt tych urodzin u sąsiada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
na pewno nie, wiem co masz na mysli ale nie pije w ogole :)Pozatym nawet gdyby to po 3 dniach to u nikogo juz nic nie ma na pewno, sam nie wiem, moze to przez dzisiejsza slaba motywacje do treningu, moze przemeczenie/przetrenowanie. Jadlem dzis przed samym treningiem, to tez moglo sie odpowiednio przyczynic, ale jeszcze nigdy zaden trening nie poszedl mi tak do d***

W nastepnym tygodniu dodam filmiki jakies, jak zwieksze ciezary, zobaczymy czy technika nie kuleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze przemeczenie/przetrenowanie


zapier*dalasz tak ostro ze napewno sie przetrenowales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
dla ciebie to moze i szmata, ale dla mnie te ciezary jak na 20 powtorzen to nie tak malo juz, sproboj ty sobie porobic treningi np siady na 20 powtorzeniach tylko ze dla ciebie ze 100 kg, wtedy pogadamy pozatym to tak mozolnie sie robi ze az sie odechciewa, 5 powtorzen to nie sztuka zrobic i wytrzymac psychicznie , gorzej na 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robilem 15 na ketozie :P

pozatym moze czas przejsc na normalny trening a nie jakies 20 powtorze z dvpy wydartych ktore chvj wie co ci dadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
to trening wg Antkos098, mowil ze trzeba sprobowac wyzszych zakresow powtorzen stopniowo schodzac w dol, wkoncu dojde i do 6 powtorzen, zaufalem mu bo ma duzy staz, no i sam takim czyms kiedys lecial. Poza tym jak tak bede plany zmieniac co miesiac albo i czesciej to nic nie bedzie z tego.

Mniejsza o to, skoro 5 miesiecy cwicze bez wiekszych rewelacji to i wytrzymam jeszcze troche, wkoncu dojde do jakiegos konkret treningu, nastawionego glownie na sile(TS)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja tam w Antosa wierzę - jego wskazówki w końcu ruszyły moje podciąganie Kurde fajny ten planik, muszę do niego napisać żeby coś podobnego pomógł mi sklecić.

Ja zmieniam plany co 6 tygodni, ale taki jestem, nie lubię długiej monotonni

TS fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Ja zmieniam plany co 6 tygodni, ale taki jestem, nie lubię długiej monotonni
A ja planuje 5x5 robić przed 5-6 miechów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Cokta, moje podciaganie tez ladnie ruszylo, mam nadzieje ze tak dalej bedzie, sila tez mysle ze wzrosla ogolna troszke, wkoncu 5 tyg na 20 cwiczylem i dalem rade zwiekszac ciezar az do wczoraj, 2 powtorzenia zejde juz w nastepnym tygodniu.
W miedzy czasie tez podszliwowalem troszke wytrzymalosc na tych 20 powt tak sadze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę :)

Następny temat

ABSII i prostowniki pleców - osobny trening

WHEY premium