SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf / Silniejszy niz wczoraj, silniejszy pół dnia temu, silniejszy niż godzinę temu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dobra postaram sie najwyzej jesc wiecej w 1 posilku, do syta poprostu :D
Dzieki Antos za rade i ze ciagle masz mnie na oku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dobra wpiska z dzis

Dzien treningowy:
1. Rozgrzewka
2. Cwiczenia:
- Przysiad 2x20 55 kg(glowne) poprzedzone 2 seriami rozgrzewkowymi(50/75% c.d)
- MC 2x20 55kg(glowne) poprzedzone 2 seriami rozgrzewkowymi(50/75% c.d)
- Podciaganie 2x6 + 1,25 kg miedzy nogami [ dzis znow dodalem 1 powtorzenie :)]
- Wyciskanie skos 2x20 35 kg (glowne) poprzedzone 2 seriami rozgrzewkowymi(50/75% c.d)

Podsumowujac trening i jakies przezycia z niego to dzis szlo nadzwyczaj lekko w wycisku skos, co mnei zdziwilo, drazek 2 seria 2 ostatnie powtorzenia to ledwo poszlo, ale zaliczone :D MC to jak zawsze, przysiad nieco dzis odczulem, staralem sie jak najbardziej poprawnie trchnicznie wykonac

Brzuch postanowilem robic odzielnie 2x w tygodniu ze 2-3 cwiczenia jakies, mysle ze to nie sprawi wielkiej roznicy :)

Dieta dzis wg mnie udala sie, oczywiscie jeszcze nie koniec dnia:

1 posilek: platki 60 g + 300 ml mleka , 3 jajka , 3 kromki chleba(100g)+ser zolty 30 g + jakas szynka z 40-50 g
2 posilek: Torebka ryzu, 2 kotlety: z wieprzowiny i z kuraka z serem + sorowka
3 posilek: 80 g bulki grahamka + serek wiejski hochland z papryka 75g
4 posilek: bedzie
5 posilek : mysle ze sie wyrobie tez do nocy:)

Ogolnie to dzis do tej pory to sie najadlem, 3 posilek to nie tak duzo bo samo prawie przed treningiem i po poprzednic mnie rozrywalo, naprawde tego duzo bylo.
w 4 posilku to ryz z czyms na slodko zjem( dzem albo cos) i potem kefirek 200 ml a w 5 to jakis nisko weglowodanowy posilek, same mieso czy cos :)

PS: prosze mi nie pisac dieta do zmiany etc, najpierw zanim sie ktos wypowie w zwiazku z tym, to niech przeczyta poprzednie strony dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no i ok, dolozone juz 5kg ;) jakbys na kazdym zakresie wytrzymal 4tyg tj. 10kg progresu to byloby super, ale to czas pokaze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jak ja bym miał robić 20powtórzeń kazde cwiczenie to bym ...

chociaz ostatnio sobie mc trzasnąlem w ostatniej serii tak:)

dobrze że chociaz starasz się ta diete ogarniać;) jak co to mozesz zawsze pierś na jaja zamieniać
jajka wyjdą taniej;p

100g piersi - 100kcal/ 1,5zł?
1 jajko(60g) ~~72kcal/ 40gr:)?

tak w przyblizeniu podałem, nie to że mówie żebyś coś tam zmienial ale jakbys chciał:) tryzmaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
nie no looz, a piers to byla przy okazji, zostalo z brata urodzin :P. Tak poza tym to walsnie chcialbym miec ta piers i cos wiecej do diety, jakas konkretna, ale splukany jestem do konca, ostatnio wydalem na 1 rzecz taka ;/ Troche przy noł-lajfie w WOWa sellne postac czy 2 i bede mial na dietke :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
przysiad, mc dam rade, co do skosu pewien nie jestem, drazek to ta jak mowiles co 2 tygodnie dodaje 1,25 kg i od siebie +1 powtorzenie i mysle ze tu tez na loozie dam rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jak chcesz porzadną diete to kup 20 jaj, pare torb ryzu, zapić oliwą i masz wszystko;D
(tylko nie jest wliczony smak xD)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-07-28 19:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze mieska troche mozna dodac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Smak bym zniosl. SLyszalem ze ponoc nadmierna ilosc jajek dziennie szkodzi cos tam, ale czy ta sa ploty czy co to nie wiem.Miesa zawsze jakies mam na magazynie(czyt: najczesciej wieprzowina) swiniaka zabic i git :P Pozatym to tyle jajek kury nie niosa u mnie dziennie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam jajka od babci, sasiadki i znajomego to lajtowo mam
a na swince lepiej masa idzie niz na kurczakach :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę :)

Następny temat

ABSII i prostowniki pleców - osobny trening

WHEY premium