SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf / Silniejszy niz wczoraj, silniejszy pół dnia temu, silniejszy niż godzinę temu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Zapewniam Was że jeśli chodzi o masę pośladków, to byłbym absolutnym pro choć wcale mnie to nie cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Tak,chodziło o trendy w kulturystyce.Nie chodzi o masę, a o definicję i widoczne włókna (prążkowanie) na pośladkach ;) Dorian Yates jest tego przykładem

każdy ten rozstaw nóg będzie miał inny-ale KAŻDY jest w stanie usiąść ATG

domyślam się że jednym z głównych powodów dla których przeciętny facet ćwiczy na siłowni jest chęć podobania się kobietom

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Autopsy, teraz Mr.O wygrywają najbardziej masywni zawodnicy, więc masa jest bardzo ważna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
domyślam się że jednym z głównych powodów dla których przeciętny facet ćwiczy na siłowni jest chęć podobania się kobietom


Autopsy, czyżbyś miał inne zdanie? Ja nie twierdzę, że tak być powinno, lub że jest to najważniejsza motywacja, ale jak powiedziałem wcześniej, jest to jeden z głównych powodów podejmowania ćwiczeń siłowych przez większość bywalców siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Szczerze? To ja się chcę wreszcie podobać sobie, a nie dziewczynom. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Ja nie mówiłem o nikim z nas, ludzie nie bierzcie wszystko personalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
to ja nie jestem większością bywalców na siłowni xd szczerze to nigdy nie myślałem że trenuje po to aby sie jakiejś tam podobać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Witam panowie po 2-dniowej przerwie. Nie zawitalem przez ten czas na forum, poniewaz nie mialem ani chwili czasu, ciagle czyms zajety, to tu , to tam, snu po 5h ;/

Dam 1 wypiske tylko, bo i tak takie same cwiczenia ciagle, nie ma po co podwojnie rozpisywac sie

Dzien treningowy:

* Przysiad 2x18 62,5kg
* MC 2x18 62,5kg
* Wspiecia na palcach 3x25 75kg
* Drazek podchwyt 2x7 +2,5 kg
* Wyciskanie skos 1x18 i 1x14 42,5 kg
* Pompki klasyczne 2x15 i 1x10 + 30 kg
* Spiecia brzucha 2x30
* Brzuszki skos na przemian( te ne skosne brzucha) 2x25

Komentarz:

Trening jako tako, dzis na siadach chyba po raz 1 , wkoncu konkretnie prostowniki czulem :).

MC rowniez zastosowalem sie do porad, glowa jak najbardziej do gory trzymalem, lekki opor.

Wspiecia to lajt, bede musial cos gladkiego podstawic pod przednie czesci stóp, zeby zwiekszyc zakres ruchu

Drazek ostatnie powtorzenie w 2 serii meczarnia, az koscie strzykaly

Wyciskanie niestety znowu lipa, ale na szczescie w 2 serii tylko zwalilem, dobrze ze chociaz 14 powtorzen :). W sobote zawsze najslabiej trening wchodzi

Pompki i spiecia lajt, tylko te 2 cwiczenie na brzuch, w 2 serii mega oporowo.

PS: jezeli chodzi o dyskusje ta powyzej, ja trenuje zeby nie byc takim przecietnym szczurem, bo teraz poyebana moda na lalusiow. Ledwa lyzke w rece trzymaja i to im sprawia wysilek, albo przejscie z pokoju do kibla, nie wiem co w tym jest, ja bynajmniej nie zamierzam wygladac jak panienka albo i gorzej




Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2011-08-20 19:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dzien nietreningowy

Nie mam czasu sie wpisywac za bardzo, ale ogolnie dzis micha to czity
Jutro zaczynam trening pon-sr-pt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Powrócę jeszcze na chwilę do kwestii stosowania podkładek w przysiadach. Autopsy co sądzisz o tym ? https://www.sfd.pl/Jak_zbudować_silne_nogi_i_zdrowe_kolana-t757125.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę :)

Następny temat

ABSII i prostowniki pleców - osobny trening

Wiecej