SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf / Silniejszy niz wczoraj, silniejszy pół dnia temu, silniejszy niż godzinę temu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Umięśniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Mam rozumieć że teraz jest moda na dużą dupę u faceta? To że duże nogi to spoko ale pal licho czy umięśniona czy tłusta, to nadal wielka dupa. Wydawało mi się, że wzorcem jest chłopak śląski - w barach szeroki w dupie wąski aczkolwiek nie mnie to oceniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tu chodzi o obecne trendy w kulturystyce np. kiedyś liczyła się rzeźba i definicja (Frank Zane), teraz wygrywa głównie masa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Aaa tam trendy, chyba każdy ćwiczy, jak chce, a nie, jak mu trendy mówią. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Odkładając na bok motywy które kierują profesjonalistami, domyślam się że jednym z głównych powodów dla których przeciętny facet ćwiczy na siłowni jest chęć podobania się kobietom. Dużo znacie kobiet, które są miłośnikami dużych pośladków u faceta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale ja mówię o zawodowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
W temacie w którym się obecnie znajdujemy zawodowców chyba nie ma, a mimo to zachęta do takiego stylu padła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
... no, nie licząc mnie - absolutnego pro. xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
"Dużo znacie kobiet, które są miłośnikami dużych pośladków u faceta? "
mase dlatego mam powodzenie i dziewczyne

bo tyłek mam spory xD


Cokta, a u mnie własnie jest tak, że jak szeroko stane i chce nisko usiąść to w pewnym momencie nie moge dalej(równolegle do podłogi mam nogi wtedY) zejść i tyle, jak staram się niżej to czuje jak mięsnie sie strasznie naciągaja xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A ja po szerokich siadach mam zakwasy w zadzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę :)

Następny temat

ABSII i prostowniki pleców - osobny trening

WHEY premium