SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf / Silniejszy niz wczoraj, silniejszy pół dnia temu, silniejszy niż godzinę temu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ok 22 cm nad ziemią na obciążeniu olimpijskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Dzieki, okazlao sie ze za duze klocki pod sztange porobilem w takim razie :P

Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2011-09-21 08:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
21.09.2011 DT

- PP 2x14 20 kg
- Przysiad 2x14 40 kg
- Wspiecia na palce 3x25 90 kg
- Zuraw 2x14
- Wioslo jednoracz polsztanga 2x14 20 kg
- WL 2x14 30 kg
- Brzuch

Trening techniki, wiadomo ze lekki, bo male ciezary, specjalnie zanizylem. Po zurawi bylo czuc dwojki, chyba to cwiczenie mi sie udalo troche. Z przysiadow tez jestem zadowolony, mysle ze odnioslem moj pierwszy maly sukces, wstawie filmik, z reszty cwiczen nieupubliczniam :P

Doszly tez porecze wiec bede robic dipsy i brzuch podkatuje na nich, wplote na bank do planu :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja tam nie będę już ocenial:p
tylko powiem tak, 31/32sec sobie włącz
robisz wink, tj. zawijasz dupe:p
ale ogólnie chyba do przodu coś idzie, bo siadasz w tył:)

ps. Hubert, to mnie pocieszyłes, mam za nisko sztangę xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Stasiu-obejrzyj sobie filmik-Twoja prawa stopa(lewa zapewne też,ale nie widać) prosi Cię o to,żebyś delikatnie przesunął ją w prawo,bo inaczej bidulka musi się odrywać przy siadaniu

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
nie było by lepiej cwiczyc w butach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
albo bez smyr, gole stopy:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Łomatko.
Plecy wygięte w pałąk. Nie trzymasz góry a dól podwijasz tradycyjnie zresztą jak większość początkujących.

Trzymaj łopatki ściśnięte mocno, patrz jakbyś wypatrywał czy będzie dziś padać, klata wypięta no i rozciągaj hamstringi i posladki po przykurczone masz.
Stań szerzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Dlatego pisalem strone czy dwie wczesniej ze musi najpierw opanowac podstawy i bez cwiczen rehab sie nie obedzie - to na pewno. 1 zestaw dzisiaj wrzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dobra, plecy jeszcze ogarne, przeciez to dopiero drugi taki trening(a pierwszy z siadami), dobrze ze chociaz troche w tyl siadam, lopatki tez zgniatam troche, wzcesniej tego nie robilem w ogole.
Zreszto, tak jak mowie- ja dopiero sie uczyc zaczynam, wszystko jeszcze przede mną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę :)

Następny temat

ABSII i prostowniki pleców - osobny trening

WHEY premium