SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamować Każdy może/ troche lepiej i troche gorzej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
jestem tu... uczę się bo 6 i 8 mam poprawki ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
ee..to w hvj jeszcze czasu masz...pouczysz się 5 i 7

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Aha
Wiecie co mnie wkurza? Brzuch można powiedzieć że mam ok, jakieś tam mięśnie są ale za to reszta ciała to kompletnie nic, chudzielec jak nic..

Zmieniony przez - avertos w dniu 2010-08-29 14:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
avertos jak miałem węza to mu tak fajnie skora schodziła
PS: ja sie na brazowo opalam i nie raz cay dzien bylem na sloncu ale czegos takiego nie mialem

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
ja bylem praktycznie na czerwono wiec pewnie dlatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
W tym sporcie nic szybko nie ma... jeszcze zdążysz sie doj3bać
ja już prawie 2 lata się męczę i dalej jest nie tak jak by się chciało więc to jest sport na lata a nie jak piłka nożna na 2-3 sezony i czar pryska

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
ja szczerze mowiac nie wiem jak to jest do dzisiaj z ta masa, przybiera sie ją gdy miesnie sie rozwijaja? czy gdy zaczne wiecej jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
No masz nadwyżke kcal i jest ok.. no mieśnie raczej też wtedy się rozwijają..chyba ze micha do dvpy to zalejesz i tyle

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
czyli od czekolady moge przybrac na masie ? wtf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
taa oczywiście

z tą czekoladą to chodziło mi o to że jak cały czas trzymasz miche na dobrym poziomie to raz na jakiś czas ta czekolada ci nie zaszkodzi

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile dziennie ćwiczyć, aby...

Następny temat

Plan dla Mnie

WHEY premium