SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamować Każdy może/ troche lepiej i troche gorzej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
http://www.extralarge.pl/porady/pages/odzywianie7_01.html

wszystko tu, dla ektomorfika to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
Modyfikacje w diecie:
Ektomorfi k nie powinien dodawać do diety odżywek białkowych, może natomiast spożywać dodatkowo płynne odżywki typu carbo (vitargo) lub jako dodatek do posiłków odżywki typu gainer. Jeśli nastąpi brak postępów w przyroście masy mięśniowej należy zwiększać ilości spożywanych węglowodanów, w żadnym wypadku nie zwiększać zaś ilości spożywanego białka! Bardzo korzystnie będzie zastąpić kurczaka chudą wołowiną, gdyż jest to rodzaj mięsa czerwonego, które posiada wyjątkowe tzw. naturalne czynniki wzrostu dla naszych mięśni. Chudą rybę – tuńczyka – można zastąpić tłustą makrelą lub łososiem, co zwiększy kaloryczność diety oraz zarówno ilość NNKT, jak i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
to z twojej stronki ;p

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
ale namieszali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ekto -> wg mnie:
-4posiłki (bo każdy posiłek podkręca metabolizm dodatkowo)
-w każdym węgle (bo przy tych na noc i tak się nie zaleje przy minimalnej aktywnosci aerobowej)
-zapotrzebowanie kcal nawet + 1000kcal (tak ma mój kolega i ledwo ledwo łapie masę:) )

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
ok dzieki, czyli 4 posilki, a w miedzy czasie np jakieś czekolady, ciasta zeby kaloria przy byla?

Zmieniony przez - avertos w dniu 2010-08-28 14:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
kalorie to masz sobie sztywno policzyć...
raz w tyg ciasto można... zresztą poczytaj coś - ja idę się na poprawki uczyć... chcę sbyć studentem IV roku, ****a;(

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Ok pa, milej nauki ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ooo coraz lepiej... 15min nad książką zanim uznałem że czas na przerwę...
****a nie zdam za karę :(

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ban i do książek

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile dziennie ćwiczyć, aby...

Następny temat

Plan dla Mnie

WHEY premium