SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamować Każdy może/ troche lepiej i troche gorzej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
jako leci bylem na kortach dzis
brakuje czasu na spam

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
czajeee

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Marrat to Twoje zdanie. Moje jest takie, ktoś Cię atakuje na ulicy walczycie 1 na 1 ok spoko. Teraz załóżmy że gość ma w łapie jakiś sprzęt nawet butelkę, uniesiesz się duma i będziesz walczył - wygrasz ok, przegrasz hmm i teraz dajmy na to żyjesz sobie dalej z myślą że dostałeś ale na pamiątke masz pociętą twarz bo Ci gość rozbił butelkę na twarzy. Dajmy nawet opcję że wygrałeś ale Ci przeciął szkłem twarz i co wtedy? (akcja z pod mojego bloku, znajomy miał niezłe przejścia później w szpitalu).
Nastukać jakiegoś pijanego typka któremu znudziło się oddychanie prostym nosem, czy jakiegoś leszcza który jest na strzała to nie problem. Problem zaczyna się gdy pojawia się sprzęt lub jest więcej niż jeden napastnik.

Dlatego lepiej być przezornym i ocenić realnie swoje szanse w starciu, niż później mieć pamiątkę po takim w charakterze kilku szwów.


Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-08-26 17:59:11

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
hahah dobra dobra c*** ze szramą na pół pyska - jak Cie zbutują i później połowę życia ktoś Ci spod dupska g**** będzie wyskrobywał a do sklepu zajedziesz własnymi 4kółkami - inwalidzkimi - to na hero osiedlowego nie wyjdziesz...
takie czasy panowie... jak nie ręką i nogą to kijem albo nożem pod żebra... jak bym był sam bym spier***ł - co innego z laską - wtedy trzeba jej dać czas na ucieczkę :)

btw siema scrop ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
scorpion pozniej mozna wszystko szybko zalatwic
swiat jest maly

jak ktos atakuje przy dziewczynie jest zerem

mnie tam nikt nie atakuje

Zmieniony przez - Marrat w dniu 2010-08-26 18:18:05

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Do ulicznych bójek podchodzę z dystansem. Jeszcze parę lat temu lałbym się z ludzmi na ulicy z byle głupoty ale otworzyłem oczy z czego się cieszę.
Świat jest mały owszem, i są sytuacje że typowi nastukasz a tydzień później akurat go spotkasz ale nie samego i takie błędne koło.
Czasami bójka jest nieunikniona gdy zostaniesz zaatakowany nagle i wtedy nie masz wyjścia ale w większości można uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.

cześć dawidowicz


Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-08-26 18:23:10

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
W sytuacjach gdy stajemy w obronie swoich bliskich, tak jak dałeś przykład dziewczyny. Dobrze mieć przy sobie np gaz szybko załatwia sprawę a i zmniejsza sie opcja że dostaniesz a pozniej Twoją dziewczynę czeka niemiła niespodzianka

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
ja napisalem ze to tylko moje zdanie
sam nigdy nie uciekalem i nie zamierzam
nikt do mnie nie wyskoczyl z nozem nie wiem jakbym sie zachowal ale zawsze mozna szybko szukac jakiegos sprzetu

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
next temat bo naiwjacie stronami

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
ja z domu wychodze wiec bajo

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile dziennie ćwiczyć, aby...

Następny temat

Plan dla Mnie

WHEY premium