SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamować Każdy może/ troche lepiej i troche gorzej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
coś w tym stylu
ale grubo było
teraz tam gdzie jezdziłem na imprezy to takie konie stoją ze masakra, troche jeszcze brakuje do nich

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niemartw sie i tak za pare lat bedziesz wiekszy od nich
saa czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
No tak 20 lat i myśle że wchodze hah

Saa<myśli> JELFA!!!

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NAPOSIM!

ps. plotka to efekt glupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
no limits

Taa... bo miałem akcje, gadali za plecami ze jestem ćpunem i ćpam codziennie(jak by była to prawda to okey ale ja raz w życiu tylko przypaliłem )... no to wpadłem z kumplem ..zapytałem sie który to taki kozak był..ale żaden się nie odezwał więc na razie uspokoili się chłopaczki

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ćpałeś ?

ja niemam limitów, zachamowań czy ograniczeń, uważam ze wszystko jest mozliwe jak sie tylko chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
chłopaczków się zapytaj

nie raz akcje mnie rozp3rdalają... ale troche mozna dostac w****a..bo jak ktos ma cos do mnie to niech powie mi to w oczy a nie za plecami gada...boją sie na to wychodzi

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi pod koniec roku mowili ze bralem koxy ale pogadalem w cztery pięści z tym co to zaczal i pozniej bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Wróciłem

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
O koksach to też dużo słyszałem

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile dziennie ćwiczyć, aby...

Następny temat

Plan dla Mnie

WHEY premium