SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamować Każdy może/ troche lepiej i troche gorzej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
Ty mnie nie zbanowałes
Nie wiem o co Ci chodzi a btw sprawdzcie inne spamy i powiedzcie mi czy też jest tak kulturalnie. Gdzie indziej jest przyzwolenie ale tutaj musimy siedzieć jak myszy pod miotłą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda jest taka, że w końcu znudzi ci sie i zaczną się problemy. Byś był tutaj troche dłużej to byś pamiętam sytuacje w której Banan interweniował bo był sobie taki jeden trol
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co banan zrobi? ban na ip?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
słowo które nie ejst zapisane ze wzgl właśnie na to że samo forum ej cenzuruje nie jest wulgaryzmem

to że programista tworząc skrypt forum nie dodał jakiegoś wyrazu do wulgaryzmów(nie zakodował w taki sposób by go gwiazdkowało) nie znaczy ze to słowo już wulgaryzmem nie jest

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy ze jak napisze ****a i sa gwiazdki to mozna tak pisac bo jest zacenzurowane czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
dobra kończmy te głupie rozważania bo się nudno już robi niech każdy uważa na siebie i będzie git u mnie w okolicy każdy przeklina ,ale jak nie to nie mogę się chyba powstrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co pamiętam sprawa mogła skończyć się w sądzie bo wstawiał zdjęcia studenta i różne rzeczy na niego pisał.

Może któryś z modów tutaj piszących wie jak zakończyła się sytuacja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
pisalem tu juz w 2007 pod innym nickiem w combacie i uderzanych, quebla pamiętam, miał wtedy avatar z aniołem bodajże a później zmienił na swoje plecy na jakiejś skarpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
shitman.... nie będziesz ustalał tu reguł....

na takich którzy chcą tworzyć 1000kont też są sposoby, i nie wygrasz i nie przeforsujesz swoich racji.

koniec przekleństw
koniec dyskusji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile dziennie ćwiczyć, aby...

Następny temat

Plan dla Mnie

forma lato