SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy mięsień osobno?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Witam mam 17lat waga 58 wzrost 168 ćwiczyłem 3 miesiące z planem , kiedyś ćwiczyłem też 3 miesiące ale bez planu,chciałbym teraz poćwiczyć na masę przedtem ćwiczyłem na masę siłę i potem rzeźbę i mam pytanie czy mogę ćwiczyć każdy mięsień osobno np klatka poniedziałek,biceps wtorek i tak dalej? bo było by mi lepiej się skupić w dany dzień na jednym mięśniu bo jak ćwiczę 2 w jeden dzień to nad drugą partią się już nie mogę skupić i ją robię niechlujnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3888
to się po prostu postaraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
No wiem mogę ale czy nie mogę tak ćwiczyć??czy tak jest źle?? bo jeśli przy takim ćwiczeniu gorzej by rosły to się postaram;)ale czy nikt tak nie ćwiczy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2048
Zrób splita z partią 2x w tygodniu, wyjdzie Ci 2 ćwiczenia na dużą partie na treningu, myślę że w zupełności wystarczy Ci sił na drugą partie jak się przyłożysz,a bo robiąc partie 1 na dzień, pewnie będziesz ją katować szeregiem ćwiczeń - nadmiar ćwiczeń wcale ich nie powiększy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Ćwiczenia bym robił jak zawszę nie katował bym mięśnia, czytałem dużo o treningu na masę i bym robił tylko tyle ile mam robić na masę,a więc mogę tak robić nie zaszkodzi mi to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Nie chodzi mi o to żeby robić jeden na dzień żebym go skatował na maksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 481 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8110
każdy mięsień osobno np klatka poniedziałek,biceps wtorek i tak dalej? coraz bliżej wakacje środa klata czwatek bic? nic Ci nie urośnie. Regeneracja o tym też musiałeś słyszeć. rób fbw i nie marudź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
zgadzam się z przedmówcą
Trening fbw i daj mięśniom czas na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
No dobra tak zrobię,ale jak robię klatkę w poniedziałek a biceps we wtorek to dlaczego one się nie regenerują przecież nie pracują co dzień bo co dzień inne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań początkującego.

Następny temat

Ułoży ktoś mi plan treningowy ?

WHEY premium