SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła, Sprawność, Wytrzymałość - DT novyneo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jakiej diety człowiek nie wybierze - każe ona ograniczyć syf (niektóre dopuszczają jego pewne ilości w określonym czasie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
nie kumam czego wszyscy uwzieli sie na te biedne KLUSKI
ja tam je bardzo lubie i spozwam w ilosciach ..... oki lubie zjesc kluski i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No, moda taka... i ludzie chwalą...
Uwielbiam mączne potrawy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z rzeczy ważnych:
1. Połamało mnie, tzn jakiś wirus się przypałętał i teraz kicham, leci z nosa i jeszcze kaszel od czasu do czasu. Szlag.
2. Angielski zaliczony. Oficjalnie mogę się pochwaliś poziomem SLP2222 wg STANAG 6001
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
Gratulacje za egzamin.

Szczepię się przeciw grypie od ponad kilku(nastu) lat mimo szalonej akcji przeciw szczepieniom.
Nie kaszlę i nie smarkam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba sam będę się musiał zabrać za to. Póki co muszę się wyleczyć z tego co mnie zaatakowało. Dziękuję za gratki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ode mnie też gratulację i zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracam do zdrowia, i do treningów. Czas najwyższy się ruszyć konkretniej bo jedyne co mi ostatnio wychodzi to brzuch
Plan jest taki, żeby skomponować dobry plan, który musi zawierać tylko kilka elementów, a są one następujące:
- podciąganie
- brzuszki
- bieganie
Cel się nie zmienił i nadal zamierzam go osiągnąć, czyli wreszcie zdobyć WOSP. Do ogarnięcia 4 konkurencje, czyli do tych wyżej jeszcze trzeba dodać bieg wahadłowy.
Pierwsze kroki już zrobiłem. Kupiłem buty "halówki" i zrobiłem test podciągania. Tutaj jest tragedia, no ale mnie to nie dziwi, szczególnie jeśli tak długo nic nie robiłem. Na teście padło raptem 4 powtórzenia (proszę się nie śmiać), więc postanowiłem tą kwestię rozwiązać drabinami. Myślę że do końca lutego będę się podciągał 3x w tygodniu stosując właśnie drabiny.
Brzuszki sprawdzę dziś, może będzie dobrze i nie wiele będę musiał nadrobić. Bieg wahadłowy pierwszy trening też dziś w planie.
Co do biegania to sam nie wiem jak skomponować plan. Generalnie będę miał 3 miesiące żeby zejść do granicy 13min/3km, a to jest jakieś 4:20min/km. Może mnie treningi nie zabiją, ale muszę wykręcić taki czas i nie mam złudzeń co do tego że krew i pot się będzie lała strumieniami. Póki co jestem w fazie układania dobrego planu (to czy dobry to się jeszcze okaże).
Ręka coraz lepiej. Wymachy już mogę robić z 16kg, więc może tyłka nie urywa ale zawsze coś na początek.
Tyle tytułem szybkiego update'u.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
wklep w endomondo dystans i czas jaki chcesz i samo ustawi Ci plan :) LENistwo przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KEBUL74
wklep w endomondo dystans i czas jaki chcesz i samo ustawi Ci plan :) LENistwo przede wszystkim

Ale chyba tylko na PREMIUM taka opcja jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na październik :Sekwencja: wytrzymałość,siła ,moc

Następny temat

Uciekając sprzed kompa czyli wszystkiego po trochu

WHEY premium