SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła, Sprawność, Wytrzymałość - DT novyneo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dobrze, że w końcu poruszyłeś temat nadgarstka z odpowiednią osobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Dobrze, że w końcu poruszyłeś temat nadgarstka z odpowiednią osobą

Czy ja wiem czy odpowiednią?Rehabilitant to nie lekarz specjalista, ale ten drugi bez badań nic nie powie, a badania najlepsze to USG i rezonans? Jaki byłby średni czas oczekiwania na USG nie wspominając o rezonansie? Właśnie, więc szybciej do rehabilitanta mi było niż czekać w kolejce. Poza tym coś już działam, czyli jest jakaś forma leczenia, bo smaruję żelami no i zero aktywności angażującej ten nadgarstek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Lepsze to niż kilka dni luzu i dalej cisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Lepsze to niż kilka dni luzu i dalej cisnąć.

Zdecydowanie. Za swoje błędy płacę ja sam, jak każdy z nas za własne. Źle zrobiłem że po pierwszym razie nie odpuściłem, ale nic straconego. Wstępnie do końca roku nie planuję treningów angażujących rękę. Może to dostatecznie odpowiedni okres "rehabilitacji".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Z drugiej strony - poszedłbyś do lekarza pierwszego kontaktu, ten by pomacał i zapytał:
- Co Pan robi???
- Kupiłem kettla 40kg i go wyciskam na różne sposoby, macham nim.. no i zaczęło boleć.
- niech Pan nie macha kettlem i niech Pan go może.. odsprzeda.. Nie ma sensu robićRTG/USG/iść do chirurga (bo ja za to będę płacił!!)

Może zbyt duży przeskok w ciężarach nastąpił. Zbyt szybki.
Teraz nie ma co wnikać. Wyleczyć trzeba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie za szybko szedłem z ciężarem. Ciało nie miało czasu na adaptację. 40kg w ROP'ie? Teraz trochę inaczej na to patrzę. Jak wróci mi sprawność to będę robił wszystko z głową i dużo bardziej cierpliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Cierpliwość to Ty masz, tylko z ciężarami zaszalałeś. Mięśnie dały radę, kości dały radę, a widocznie stawy i to całe misterium w nadgarstku powoli się degenerowało.
Zdrowia

No i melduj się, żeby działanie tego działu podtrzymać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Cierpliwość to Ty masz, tylko z ciężarami zaszalałeś. Mięśnie dały radę, kości dały radę, a widocznie stawy i to całe misterium w nadgarstku powoli się degenerowało.
Zdrowia

No i melduj się, żeby działanie tego działu podtrzymać!

Będę meldował, bo trzeba
Wstępnie najbliższy okres poświęcę na pracę nad mobilnością i trochę się porozciągam. Do tego, jak wcześniej napisałem, przysiady i brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężkie jest życie z kontuzją, szczególnie taką która uniemożliwia Ci robienie tego co lubisz najbardziej. Ale żyć przecież trzeba jakoś, więc póki co spaceruję. Czasem nawet uda mi się tak x2/tydzień. Tak było ostatnim razem:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131006
Miło mi było zobaczyć, że jest taki ktoś co chodzi w podobnym tempie jak moje.
Ruch to zdrowie, które jest nam potrzebne zawsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na październik :Sekwencja: wytrzymałość,siła ,moc

Następny temat

Uciekając sprzed kompa czyli wszystkiego po trochu

WHEY premium