SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vow, pytanie moim zdaniem nie brzmi czy mają nosa, tylko jak one to robią że wiedzą z kogo co będzie

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Vowtynowa, zobaczysz jak Esther wyglądała jak przyszła gdy zestawi wszystko , zresztą sa fotki w jej pierwszym dzienniku, Zwykła dziewczyna troche za duze nogi, krzywa szczupła ale tym skinni fat... no wypracowała sobie.
w sumie szkoda bo przy trenerze osobistym takie zmiany mozna uzyskac w rok bo omija sie długi okres uczenia techniki , łapania czucia, ale nawet przez forum, dwa lata i inna osoba
Oczywiście ze z każdego sie tylko tyle wydobędzie ile jego sylwetka pozwala i niestety nie każda bedzie miała 56cm w pasie , ale nie szkodzi, przynajmniej klonami nei jesteśmy i każda może podkreślić to co ma najlepszego, tylko ze musi sie wykazac tym zacięciem i cierpliwością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
obliques
przynajmniej klonami nei jesteśmy i każda może podkreślić to co ma najlepszego, tylko ze musi sie wykazac tym zacięciem i cierpliwością


Zatem do pracy!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Obi, potrafisz zmotywować

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
o masz rację gaja ! Tak właśnie ! Krótko mówiąc mamy genialne szefowe :D
Będę czekać, bo dla mnie to jest bardzo, bardzo ważne, taka osobista marchewka.
No to do pracy dziewczyny :D Tyle, że ja dziś DNT mam :D Ale będę się rozciągać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
obi, a mam prośbę, jakbyś miała chwilę. Może byłabyś mi w stanie powiedzieć jakim ja typem sylwetki jestem. Od dawna się zastanawiam
tu m,asz link do zdjęć
https://www.sfd.pl/Gaja1989__powrót_do_formy/_pods._s._14-t928559-s14.html

Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-10-08 09:00:40

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Siemanko

Ledwo łaże dziś po schodach. Ciekawe po czym to mnie wszystko tak boli...

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Dotka - ja nie mam pojęcia :D Mnie też boli - może to choroba ! Zakaźna ! Przez internet!! Aaaa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gaja jedynie słuszna w dzisiejszych kanonach urody
Szczupłe nogi, chuda pupa i duży biust, to tylko Trójkąt moze być
Musisz pracować mocno nad dołem by sie zbliżyć do klepsydry, ale, swoja drogą, ładnie cię wsysa ten brzuch, widac ,że naprawiasz błędy w dotychczasowym żywieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
gaja masz najlepszą motywację z możliwych :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeść po treningu po 22?

Następny temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

WHEY premium